e
sv

NVIDIA Türkiye ‘den Cyberpunk 2077’li Kampanya

nvidia turkiyeden cyberpunk 2077li kampanya QqHfRm7b | Tekno Deha
avatar

Kaan Çabuk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

NVIDIA Türkiye ‘den Cyberpunk 2077’li Kampanya

NVIDIA Türkiye , Twitter üzerinden pek çok oyunseveri heyecanlandıracak bir kampanya duyurdu. Yapılan açıklamalara göre bu kampanya kapsamında bir oyunsever, son günlerin en çok konuşulan oyunu Cyberpunk 2077‘ye sahip olma imkanı yakalayacak. 9 oyun severe ise 100’er TL’lik Steam Cüzdan kodu hediye edilecek. Şansına güvenenlerin kaçırmaması gereken bir fırsat.

NVIDIA Türkiye’nin kampanyası, platformdaki diğer çekilişlerle oldukça benzer bir işleyişe sahip. Buna göre çekilişe katılmak için; paylaşılan postu beğenmeniz, retweet etmeniz ve “#RTXOn” etiketini de kullanarak yanıtlamanız gerekiyor. Söz konusu çekilişin kazananları, 18 Aralık Cuma günü saat 20:00’de yine NVIDIA Türkiye’nin resmi Twitter hesabından açıklanacak.

NVIDIA Türkiye’nin söz konusu çekiliş ile ilgili paylaşımı

NVIDIA Türkiye

NVIDIA Türkiye’nin, 1 kişiye Cyberpunk 2077, 9 kişiye de 100’er TL’lik Steam Cüzdan kodu hediye edeceği çekilişe burada bulunan bağlantıyı kullanarak ulaşabilir ve şartları yerine getirerek katılabilirsiniz.

Bu arada, CD PROJEKT RED tarafından geçtiğimiz hafta itibarıyla piyasaya sürülen Cyberpunk 2077’nin oyun severleri tam anlamıyla 2’ye böldüğünü söyleyebiliriz. Bazı oyuncular, oyunun yıllardır geliştiriliyor olmasına rağmen sayısız bugla dolu olduğunu söylerken, bazı oyuncularsa buglara rağmen oyunun benzersiz bir deneyim sunduğunu savunuyorlar. Umarız oyun içerisindeki sorunlar bir sonraki yamalar ile düzeltilir.

Peki ya sizlerin bu konu hakkındaki düşünceleri nedir?
Web sitemizdeki benzer içerikli makalelere buradan göz atabilirsiniz.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI