e
sv

Nvidia GeForce NOW Türkiye Sunucuları Açılıyor

mujde geforce now turkiye sunuculari aciliyor 3jE6iMft | Tekno Deha
avatar

Emir Aydın

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Nvidia GeForce NOW Türkiye Sunucuları Açılıyor

Nvidia’nın bulut tabanlı oyun platformu  GeForce Now, çok yakında Türkiye sunucuları üzerinden hizmet sunacak. Nvidia ve Turkcell iş birliği ile GF Now sunucuları Turkcell’in Türkiye’deki sunucuları üzerinden hizmet verecek. Nvidia GeForce Now ’ın Türkiye sunucularına https://gameplus.com.tr/ adresinden ulaşılacak. GeForce Now powered by GAME+ ismiyle hizmet verecek platform için ön kayıtlar alınmaya başlandı. Sunucular kullanıma açıldığında birinci olarak ön kayıt yapanlar oynama fırsatı elde edecek. Önümüzdeki aylarda lansman yapılıp kullanıma açılacağı belirtiliyor.

Ön kayıt için: https://gameplus.com.tr/giris

GeForce Now powered by Game+’ta aylık ve uzun periyotlu abonelik seçenekleri olacak. Abonelik fiyatları şimdi açıklanmadı.

NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+ ile oyuncular sahip oldukları oyunları donanım yeterliliği gözetmeksizin istedikleri Windows, MacOS, Android ve iOS aygıtlarından 1080P çözünürlükte ve 60 FPS ile oynayabilecekler.

Nvidia Geforce Now Türkiye Sunucuları Tekno Deha

GeForce Now nedir?

GeForce Now, bulut teknolojisini kullanarak düşük donanımlı PC’nizde ve taşınabilir aygıtınızda yüksek grafikli oyunları akıcı bir halde oynamanızı sağlıyor. Tıpkı YouTube’dan bir görüntü izler üzere uzaktaki bir sunucuya bağlanıyor ve oyunları düşük donanımlı sisteminizde oynuyorsunuz. Bugüne kadar GF Now sunucuları yurt dışında olduğu için akıcı bir tecrübe sunamıyordu fakat GF Now powered by GAME+ ile gecikme hissi en az formda akıcı bir tecrübe yaşanacak. Bilhassa de online olmayan oyunlar rahatlıkla oynanabilecek.

Cyberpunk 2077, Assassin’s Creed serisi, The Witcher serisi, Fortnite, CS GO, League of Legends, Apex Legends üzere 650’den fazla oyunu kataloğunda bulunduran NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+, daima güncellenen kataloğu ile en yeni ve tanınan oyunları kullanıcıların hizmetine sunacak.

GeForce Now powered by Game+’ta hangi oyunlar var?

Şu anda platformda 900’e yakın oyun bulunuyor. Bu oyunları PC, Mac ve taşınabilir aygıtlarınızda oynayabileceksiniz.

Sitemizdeki benzer içerikli makalelere buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI