e
sv

Nokia G10 (Oyuncu Telefonu)

Adsiz tasarim | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Nokia Mobile, Nokia G serisi akıllı telefonları tanıtmayı planlıyor olabilir. Kaynaklarımızdan biri, telefonun ilk Nokia G serisi akıllı telefon olduğu hakkında bilgi verdi. Nokia G10’un daha önce TA-1334’i varyantlarından biri olarak sızdırmış olacağını da anlıyoruz.

Nokia G10 adlandırması bizim için de biraz sürpriz. Belki de HMD Global bu akıllı telefonu “oyun için” bir akıllı telefon olarak pazarlayacaktır. Aldığımız ipucunda Nokia G serisinin neden gerekli olduğundan bahsedilmemesine rağmen. Ancak, G etiketi oyun ile ilişkili olacağı düşünülüyor.

Nokia G10

Nokia G10 lansmandan önce Rusya web sitesinde listelendi

Nokia G10, lansman öncesinde şirketin Rusya web sitesinde listelendi. NokiaMob‘a göre cihaz 4GB RAM ve 64GB dahili depolama alanı ile listelenmiştir. Cihaz Mavi renk seçeneğiyle gelecek. Depolama alanı ve Ram boyutu az ama bilgiler kesinleşince daha net konuşabiliriz.

Telefon hakkında sahip olduğumuz tüm bilgiler bunlar. Yaklaşan Nokia akıllı telefon hakkında daha fazla bilgi paylaşacağız ve ne zaman daha fazla ayrıntı mevcut olacak.

HMD Global, Nokia G serisi veya G10 lansmanı hakkında henüz resmi bir duyuru yapmadı.

Nokia G10 hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin çünkü sizin yorumlarınız bizim için değerli ve önemli.

Nokia G10

Fotoğraf Kaynağı SDN

İlk olarak TUV sertifikasında görünen TA-1334, TA-1351, TA-1338 ve TA-1346 varyantlarına sahip Nokia akıllı telefon hakkında rapor verdik. TA-1334, Nokia 5.4’e benzer hızlı şarj desteğine bile sahip. Daha sonra TA-1334 tayland’daki sertifikada da yer aldı.

Bu da bizi biraz daha beklememiz gerekip gerekmediği sorusuna getiriyor. Nokia G10 ile ilgili tüm detaylar henüz tamamen ortaya çıkmadı. Nokia G10 hakkında daha fazla bilgi edindikçe sizi güncel tutacağız. Kesin bilgileri ise telefon yayına sürüldükten sonra alırız ozamana kadar beklemekte fayda var.

Bazı kullanıcılar, sosyal medya üzerinden sızdırılan özellikleri eleştiri yağmuruna tuttu. Donanımsal özelliklerin yetersiz olduğunu söyleyen insanlar, oyuncu telefonu olduğu halde telefonun 4 GB RAM ve 64 GB depolama ile gelmesine tepkili. Bencede haklılar çünkü orta düzey telefonlar bile artık 6GB Ram ve 64GB Depolama alanı ile geliyor çok az rakamlar yani inşallah bu giriş modelidir.

Bu telefon ile ilgili bildiklerimiz henüz bu kadar ile sınırlı ancak yakında çok daha fazla bilginin ortaya çıkacağı ve lansman tarihinin de zaten yakın olduğu düşünülüyor. Akıllı telefon üreticileri arasındaki yerini yeniden güçlendirmek isteyen Nokia’nın bir oyuncu telefonu ile nasıl bir başarı yakalacağı da merak konusu, bunun sonuçlarını da önümüzdeki aylarda göreceğiz.

Nokia G10 Özellikleri Çıkış Tarihi Fiyatı  hakkında bahsettiğimiz yazımız buraya kadardı, sizin  telefon hakkında görüşleriniz neler? Aşağı kısımda bulunan yorum bölümünde görüşlerinizi belirtmeyi unutmayınız. Web sitemizdeki diğer haberlere gitmek için buraya tıklayınız. Sizin görüşleriniz bizim için önemli illaki bir yorum yapmaya özen gösterin.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.