e
sv

Neuron Entertainment TARAFINDAN YILIN İLK TÜRK OYUNU

yilin ilk turk oyunu pEfkYlQn | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Neuron Entertainment TARAFINDAN YILIN İLK TÜRK OYUNU

Neuron Entertainment, piyasaya ilk projesi ile merhaba diyor, yılın ilk çıkan Türk indie oyun kategorisine giren Villa’s Blinds ise bekleyenleri ile buluşmak için sabırsızlanıyor.
Indie-games diye nitelendirdiğimiz bağımsız oyun dalında bir takımın daha ismi parlıyor. Biraz bu geliştirici grubundan bahsedelim.
Neuron Entertainment Kimdir, Ne Değildir?
Neuron Entertainment, kendileri 2016 yılının sonunda kurulmuş ve o vakitten bu yana çeşitli oyun denemeleri yaparak alanında tecrübe kazanmış bir bağımsız oyun takımıdır. 11 kişilik, çeşitli ilgi alanlarına sahip ve tamamı lise öğrencilerinden oluşan bu takım tecrübelerini Villa’s Blinds oyununda bir ortaya getirdi. Size de bu güçlü macerayı deneyimlemesi kaldı. Ocak ayının başlarında Steam üzerinde yayımlanacak olan oyunu Villa’s Blinds hakkında konuşalım biraz da.
Neuron Entertainment
Villa’s Blinds Nedir?

Villa’s Blinds, yeni mezun bir bilgisayar mühendisinin oyun geliştirme gayretlerini ve bu sırada yaşadığı küçük ve eğlenceli maceralarını size getiriyor! Birçok bildiğimiz isim üzere küçük bir garajda başlayan öykü, oyunda ilerleme kat ettikçe oyunun ismini da aldığı villaya taşınıyor. Oyunun başında tek başına oynayan oyuncularımızda vakitle kendi takımları kurma fırsatına erişiyor. Farklı öykü örüntüleri ve farklı olasılıklarla sayısız farklı kombinasyon oluşturma talihiniz var.

Kısaca hayatınızın ipleri nitekim sizin ellerinizde. Tycoon oyun severlerin katiyetle keyifle saatlerini harcayacağı ve sıkılmadan oyunlar yaratacağı, bilgisayar sistemlerini güncelleyip geliştireceği, yeni oyun geliştirme teknolojileri ile tanışacağı, takımını oluşturacağı, konutunu ve ofisi değiştireceği ve bunları yaparken gerçek bir meslek inşa ediyormuşçasına eğleneceği bir oyun. Siz de bir Bill Gates veya Steve Jobs olmanın simülasyonundan eksik kalmayın!

Benzer makaleler için buraya tıklayabilirsiniz.