e
sv

Netflix Yeni Türk Sineması Azizler’den Fragman Paylaştı

netflixin yeni turk sinemasi azizlerden fragman paylasildi 13qPMfhM | Tekno Deha
avatar

Emir Aydın

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Netflix Yeni Türk Sineması Azizler’den Fragman Paylaştı

Yalnızca platformu erişime açmakla kalmayıp ayrıyeten Türkiye’ye özel içerikler de hazırlayan Netflix ‘in yeni Türk sineması Azizler’den yeni bir fragman paylaşıldı. Netflix’in ülkemize yaptığı bu hamleler platforma olan sempatimizi büyük ölçüde arttırıyor. Verdikleri ücretsiz deneme hakkını çok fazla kullandığımız için Türkiye’de yasaklaması sonucu bir çok kullanıcı platformdan uzaklaşmıştı. Ancak Netflix tekrardan gönlümüzü almaya başladı.

Berkun Oya‘nın senaristliğini üstlendiği, Yağmur Taylan ve Durul Taylan’ın yönettiği dram güldürü sineması Sevgililer, 8 Ocak’ta Netflix ‘te yayınlanacak. Sinemanın oyuncu takımında Engin Günaydın, Haluk Bilginer, Binnur Kaya, Öner Erkan, Fatih Artman ve İrem Sak üzere birbirinden başarılı isimler bulunuyor.

Sinemanın Netflix sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Bahsi geçen fragmanı ve sinemanın konusunu aşağıda bulabilirsiniz.

netflix in yeni turk filmi azizler den fragman paylasildi127943 0 | Tekno Deha

Konusu

Sevgililer, varoluşsal bir kriz yaşayan Muhterem’in hikayesini anlatıyor. Gençlik yıllarının artık sonuna gelen Aziz, hayatından hiç şad değildir. Yıllardır sevmediği bir işte çalışmaktadır ve gençliğinde kendisi için kurduğu mesleksel hayallerden hayli uzaktır. Sevgilisi Burcu ile dört yıldır süren ilgisinin ise artık sonlanması gerektiğini fark eder… Yalnız kalmaya, kendisiyle vakit geçirmeye, özgürleşmeye duyduğu gereksinim her geçen gün artmaktadır. Sonunda, en çaresiz anında, karşısına beklenmedik bir fırsat çıkar lakin Yüce’nin tehlikeli bir palavra söylemesi ve bu palavrası sürdürmesi gerektirmektedir. Katlanmak zorunda kalacağı sonuçlar, Yüce’nin hayatını tamamıyla değiştirecektir.

Sitemizdeki benzer içeriklere buradan ulaşabilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Netflix Yeni Türk Sineması Azizler’den Fragman Paylaştı