e
sv

Mortal Kombat Beyaz Perdeye Uyarlanıyor!

iste mortal kombat sinemasinin vizyon tarihi TKG9ltwq | Tekno Deha
avatar

Kaan Çabuk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mortal Kombat Beyaz Perdeye Uyarlanıyor!

Warner Bros. 3 Aralık’ta Mortal Kombat sineması için bir duyuru yapmıştı. Bununla birlikte stüdyo, sinemanın haklarını da HBO Max’a verdiğini açıklamıştı. Dün itibariyle de sinemanın resmi Twitter hesabından çıkış tarihi ve posteri paylaşıldı.

Yeni Mortal Kombat sineması için vizyon tarihi muhakkak oldu

Warner Bros. dünyaca ünlü dövüş oyunu Mortal Kombat için yeni sinema projesini duyurduğunda serinin hayranları büyük bir heyecana kapılmıştı. Fakat pandemiden ötürü çekimler yapımda yavaşlamalar olmuştu. Bununla birlikte 3 Aralık’ta stüdyo, yeni sinemanın duyurusunu yapmıştı. Sinemanın Mart ayında sevenleriyle buluşması beklenirken, sinemanın resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamayla vizyon tarihi katılaştı.

Mortal Kombat

16 Nisan tarihinde çıkış yapacak olan sinema, HBO Max yayın platformunda da yerini alacak. 1 aylık bir müddetin akabinde HBO Max’tan kaldırılacak olan sinema, sinema salonlarındaki serüvenine devam edecek.  Hususla ilgili açıklamalarda bulunan WarnerMedia Studios ve Networks Group CEO’su Ann Sarnoff, “Warner Bros. Pictures Group’un bu yeni teşebbüsü de dahil olmak üzere yaratıcı tahliller gerektiren gibisi görülmemiş vakitlerde yaşıyoruz. İnanın kimse sinemaları bizden daha fazla beyaz perdeye geri döndürmek istemiyordur. Fakat birçok sinema salonunun 2021 yılında düşük kapasiteyle çalışacağını da unutmamak gerekir” tabirlerini kullandı.

Sinema, daha evvel 2 defa beyaz perdeye uyarlanmıştı. Birincisi 1995 yılında çıkan sinemanın devamı da 2 yıl sonra, 1997 yılında izleyicilerle buluşmuş lakin pek beğenilmemişti. Geçtiğimiz yıllarda ise birkaç fan imali sinema çıkmıştı. 2021 yılındaki sinemada oyun serisinden tanıdığımız Sub-Zero, Scorpion, Raiden, Sonya Blade, Kitana, Sindel üzere pek çok karakter yer alacak.

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI