e
sv

Monster Hunter sinemasının inceleme puanları yayınlandı: “Çok makûs bir film”

monster hunter sinemasinin inceleme puanlari yayinlandi cok mak s bir film JYMmX5B6 | Tekno Deha
avatar

Kaan Çabuk

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

 

Capcom’un birebir isimli başarılı görüntü oyun serisinden uyarlanan Monster Hunter filmi için birinci inceleme puanları paylaşıldı. Geçtiğimiz haftalarda sinemanın Çİn’de vizyon kaldırılmasının akabinde gündeme gelen Monster Hunter, bu sefer de düşük puanlarıyla gündeme geldi.

Sinemanın resmi olarak yayınlanmasına kısa bir mühlet kaldı ve birtakım basın kuruluşları sineması izleyip birinci incelemelerini çoktan paylaştı. Daha evvel Resindet Evil sinema serisini sinemalara taşıyan yönetmen Paul W.S. Anderson, bu sinemada de oyuncuların genel olarak istediğini verememiş üzere duruyor.

Rotten Tomatoes üzerinde sinemaya dair 19 inceleme bulunuyor ve ortalaması %58. Rotten Tomatoes’un puanlarının her vakit olandan biraz daha yüskek olduğunu da hatırlatalım. Metacritic üzerinde ise 7 inceleme bulunuyor ve ortalaması da 44. IMDb üzerinde ise sinemanın yaklaşık 1500 puan verilmiş ve ortalama 5.2. 

Genel olarak yorumlara baktığımızda ise sinemanın cihanın anlamsız bir biçimde oluşturulduğu, belli bir odağının olmadığı ve 1.5 saatlik sinemanın 3 saatmiş üzere hissettirdiği söylenmiş.

Monster Hunter’ın direktörlüğünü ve senaristliğini Paul W.S. Anderson üstleniyor. Oyuncu takımında ise Milla Jovovich, Tony Jaa, T.I., Ron Perlman, Jannik Schümann ve Meagan Good bulunuyor. Sinemanın vizyon tarihi ise 18 Aralık.

Kaynakçahttps://www.rottentomatoes.com/m/monster_hunterhttps://www.metacritic.com/movie/monster-hunter

Sıradaki içerik:

Monster Hunter sinemasının inceleme puanları yayınlandı: “Çok makûs bir film”