e
sv

Mi Watch ve Mi Watch Lite Türkiye’de satışa sunuldu

mi watch ve mi watch lite turkiyede satisa sunuldu VvMKi7kR | Tekno Deha
avatar

Emir Aydın

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

 

Xiaomi’nin akıllı saat modeli Mi Watch ve akıllı bileklik modeli Mi Watch Lite Türkiye’de satışa çıktı. Mi Watch 1099 TL’ye, Mi Watch Lite 599 TL’ye satılıyor.

Xiaomi’de birebir isimde iki aygıt bulunduğu için yazının başında bilhassa vurgulamakta yarar var. Satışa sunulan Mi Watch modeli, 30 Eylül 2020’de tanıtılan yuvarlak dizayna sahip model. Mi Watch Lite ise 10 Aralık 2020’de tanıtılan kare dizaynlı model.

Mi Watch özellikleri

Mi Watch; 1.39 inç AMOLED ekrana, Snapdragon Wear 3100 işlemciye, dahili GPS özelliğine ve eSIM takviyesine sahip. 117 farklı idmanı takip edebiliyor. Pili 16 gün dayanıyor. 5 ATM su geçirmezlik özelliği sayesinde havuzda rahatlıkla kullanılabilir.

Mi Watch Lite özellikleri

mi watch ve mi watch lite turkiye de satisa sunuldu128243 1 | Tekno Deha

Mi Watch Lite; kısıtlı işlevlere sahip olduğu için akıllı bileklik olarak sınıflandırılıyor. 1.4 inç boyutunda TFT bir ekran ile geliyor. 11 farklı antrenmanı takip edebiliyor. 5 ATM su geçirmezlik özelliği sayesinde 50 metre derinliğe kadar tuzsuz suda kullanılabiliyor. Dahili GPS özelliği bulunuyor. Pili olağan kullanımda 9 gün, GPS daima açıkken 10 saatlik kullanım vaat ediyor. Bildirimleri görüntüleme, kalp ritmini ölçe, hava durumunu takip etme ve müziği denetim etme özelliklerine yer verilmiş. Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki haberi okuyabilirsiniz.

Mi Watch ve Mi Watch Lite modelleri, Xiaomi’nin online satış sitesi mishoptr’de satışa sunuldu.

https://www.mishoptr.com/urun/xiaomi-mi-watch-lite

https://www.mishoptr.com/urun/xiaomi-mi-watch

 

 

Benzeri makaleler için buraya tıklayabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI