e
sv

Merakla Beklenen Realme Watch S Satışta

merakla beklenen realme watch s satista vQapuZ1r | Tekno Deha
avatar

Emir Aydın

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Merakla Beklenen Realme Watch S Satışta

Dünyanın en süratli büyüyen akıllı telefon markalarından olan realme, akıllı telefonları tamamlayan eserleri ile Türkiye’deki ekosistemini süratle genişletmeye devam ediyor. realme, Türkiye’deki ikinci akıllı saati olma özelliği taşıyan realme Watch S akıllı saati uygun fiyatıyla satışa çıktı.

realme Watch S fiyatı belirli oldu

15 güne kadar süren uzun pil performansı ile öne çıkan realme Watch S, gerçek vakitli kalp atış suratı izleme, kan oksijen doygunluk düzeyi izleme, akıllı bildirimler, müzik ve kamera denetimi üzere pek çok özelliği ile bir akıllı saatte olması gereken her şeyi bir ortada sunuyor. Cihaz 899 TL fiyatla satışa sunuldu.

Realme Watch S Tekno Deha

48 gram olan cihaz, 390 mAh pil gücü ile 15 günlük bir şarj ömrü sunabiliyor. Müzik çalmak yahut fotoğraf çekmek için realme Link uygulaması ile akıllı telefona bağlanabilen cihaz; davet, ileti ve alarm hatırlatma, hava durumu kestirimi üzere akıllı bildirim fonksiyonları ile de ön plana çıkıyor.

Realme Watch S, Android ve iOS işletim sistemindeki tüm telefonlar ile uyumlu biçimde çalışıyor. Ayrıca günlük hayatta sıklıkla kullanılan WhatsApp, Instagram ve Facebook üzere uygulamaların bildirimlerinin büyük ekranda rahat bir formda okunmasına da imkan tanıyor.

Kullanıcıların adeta sıhhat asistanı olan cihaz, “Gerçek Vakitli Kalp Atış Suratı” ve “Kan Oksijen Doygunluk Seviyesi Monitörü” olarak da kullanılabiliyor. Yüksek hassasiyetli PPG optik kalp atış suratı sensörü ile kalp atış suratını 7/24 kesintisiz izleyip süratli ve hassas bir halde ölçen saat, kalp atış suratı vakit içinde çok yükselir ya da çok düşerse kullanıcıyı uyarıyor.

Başka yandan fizikî sıhhatin en değerli göstergelerinden birisi olan kandaki oksijen düzeyini de ölçümleyen realme Watch S, hassas ölçüm yapabiliyor. realme Watch S, adım izleme, hareket etme hatırlatıcısı, uyku izleme, su içme hatırlatıcısı ve rahatlatıcı meditasyon üzere kapsamlı bir çok sıhhat fonksiyonlarını de destekliyor.

Özellikleri

Cihaz canlı ve gerçeğe yakın görseller sunabilen 360*360 piksel (278 PPI) yüksek çözünürlüklü 3,3 cm (1.3″) Büyük Renkli Dokunmatik Ekran ile birlikte geliyor. Ortam ışığı sensörü sayesinde ekran, parlaklığı beş düzey ortasında ayarlanabilen saatte en yüksek parlaklık 600 nit’e kadar çıkarılabiliyor. Bu sayede her şartta eksiksiz görünürlük sağlanırken birebir vakitte güç tüketimi de azaltılmış oluyor. Ekran yüzeyinde, 2.5D Corning Gorilla Glass kullanılırken IP68 sertifikası ile de 1,5 m’ye kadar suya ve toza dayanıklılık sağlanıyor.

– Ekran: 1.3 inç, 360 x 360 piksel, 278 PPI, IPS TFT, Corning Gorilla Glass
– Yük: 48 gram
– İrtibat: Bluetooth 5.0
– Başka özellikler: IPX6, titreşim, akıllı bildirim, hatırlatıcı, telefonumu bul, 16 idman modu, kalori takibi, kan oksijen (SpO2) ölçümü, uyku monitörü.

Peki ya sizin bu cihaz hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Web sitemizdeki benzer içerikli makalelere buradan göz atabilirsiniz.

 

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI