e
sv

Logitech MX Keys Klavye Türkçe Tuşlu Versiyonuyla Satışta

logitech mx keys klavye turkce tuslu versiyonuyla satista | Tekno Deha
avatar

Kaan Çabuk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Logitech MX Keys Klavye Türkçe Tuşlu Versiyonuyla Satışta

Güzel bir bilgisayar kadar gelişmiş özelliklere sahip bir klavye de verimliliğe ve üretkenliğe büyük katkı sağlıyor. Birçok profesyonel içerik müellifi, yazılımcı, dizayncı meskende yahut ofiste çalışırken kaliteli ve işlevsel bir klavyeye gereksinim duyuyor. Logitech MX Keys Klavye ise akıcı tuş vuruşları ve birinci sınıf yazma tecrübesi vadediyor. Artık Türkçe tuş dizilimiyle kullanıcılarla buluşan klavye, hem sessiz, hem de birçok aygıtta eş vakitli çalışabiliyor.

Hassas Tuş Vuruşları ile Sessiz Bir Tecrübe

Klavye’nin tuş yapısı her tuşa basışın daha akıcı, doğal ve yanlışsız olmasını sağlıyor. Mat kaplama uygulanmış tuşlar parmakların formu ile eşleşiyor ve yuvarlak kenarları, tuşa nereden basılırsa basılsın tatmin edici bir yazma hissi sağlıyor. Ayrıyeten mat kaplama sayesinde tuşlar ortasındaki geçiş yapmak daha kolay hale geliyor.

Logitech tekno deha

Konforlu Kullanım

Logitech MX Keys artan tuş hassasiyeti ile sesi/gürültüyü azaltıyor ve klavyeye basış hissini artırıyor. Tuşlara her dokunuşu hissettiriyor ama rastgele bir ses duymayı engelliyor. İçbükey tuş yapısı ile uzun müddetli kullanımlarda parmak uyuşmalarını engelliyor.

Tıpkı anda 3 farklı aygıta bağlanabilen ve aygıtlar ortasında tek dokunuşla milisaniyelerle geçiş yapabilen MX Keys klavye birebir vakitte Logitech Flow teknolojisine de sahip. Masaüstünde farklı bilgisayarları birebir anda kullananlar için tasarlanan Flow teknolojisine sahip MX Keys ile aygıtlar ortasında belge taşımak da kolay. Uygulamalara özel olarak şahsileştirme özelliği sunan MX Keys, kullanıcıların en çok kullandıkları komutları ve tuş kombinasyonlarını bir dokunuş kadar yakınına taşıyor.

logitech mx keys klavye turkce tuslu versiyonuyla satista 0 MIUKGvjJ | Tekno Deha

Akıllı Işıklandırma

MX Keys ’in akıllı ışıklandırmayla donatılmış art aydınlatması, kullanıcının ellerini algılıyor ve ortam aydınlatma durumuna bağlı olarak klavye aydınlatmasını otomatik olarak ayarlıyor. Art aydınlatmalı tuşlar, masayı terk edildiği andan itibaren süratli bir biçimde sönerek değerli bir güç tasarrufu sağlıyor. MX Keys, tam şarj olduğunda 10 güne kadar yahut art plan ışığı kapalıyken 5 aya kadar açık kalabiliyor. USB-C şarj kablosu ile epeyce kolay bir biçimde şarj edilebilirken, kısa vadeli şarjlarda bile bir günü rahatlıkla geçirebilecek kullanım müddetine sahip.

Sitemizdeki benzer içerikli makalelere buradan ulaşabilirsiniz.