e
sv

Logitech , Mac Kullanıcıları için Tasarladığı Aksesuarlarını Tanıttı

logitech mac kullanicilari icin tasarladigi aksesuarlarini tanitti | Tekno Deha
avatar

Kaan Çabuk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Logitech , Mac Kullanıcıları için Tasarladığı Aksesuarlarını Tanıttı

Mac için Logitech aksesuarları kullanımı kolay ve estetik biçimde tasarlanırken, Apple tecrübesini tamamlamakla kalmayıp, birebir vakitte bu tecrübesi ileri taşıyor. Birlikte daha verimli olan ekipmanlar MX Master 3 Kablosuz Mouse ve MX Keys Klavye, MK470 Kablosuz Klavye & Mouse Seti ve M350 Pebble Kablosuz Mouse, MX Anywhere 3 ve Spotlight Sunum Kumandası aksesuarları Mac ile uyumlu olarak geliştirilmiş.

MX Master 3 Kablosuz Mouse ve MX Keys Klavye

Logitech MX Master 3 ve MX Keys, Windows, Mac ve en tanınan Linux versiyonlarıyla tam ahenk içinde çalışıyor. Mouse ve klavye, tıpkı anda üç adede kadar Windows yahut Mac bilgisayar ortasında kolay kolay ve sıkıntısız bir biçimde geçiş yapmayı ve denetim etmeyi sağlayan Logitech Flow teknolojisini destekliyor. Bu teknoloji, bilgisayarlar ve işletim sistemleri ortasında içerik, fotoğraf ve dokümanları kopyalayıp yapıştırmaya imkan tanıyor. Kullanımda devamlılığı sağlamak için tasarlanan Logitech MX Master 3 ve Logitech MX Keys’in her biri, USB-C süratli şarj ve birinci sınıf dizaynla çağdaş bir masanın tamamlayıcısı rolünü üstleniyor.

MK470 Kablosuz Klavye & Mouse Seti ve M350 Pebble Kablosuz Mouse

Logitech Mac Aksesuarlari | Tekno Deha

Özel geliştirilmiş ince profilli tuşları ile sesi önemli oranda azaltılmış olan Logitech MK470 Kablosuz Klavye & Mouse Seti ve M350, daha az ses çıkararak çalışma ortamına ahenk sağlıyor. Kablosuz yapısıyla içerisinden çıkan Logitech alıcısından 10 metreye kadar aralıkta bağlantı halinde olabilen MK470’in yanı sıra M350 ise Bluetooth takviyesine de sahip.

MX Anywhere 3

MX Anywhere 3 | Tekno Deha

Mac uyumlu kolay taşınabilir mouse, cam dahil olmak üzere çabucak hemen her yüzeyde çalışılabilecek biçimde tasarlanmış. Yeni jenerasyon Manyetik Hızlanmalı (MagSpeed) kaydırma tekerleğine sahip MX Anywhere 3, saniyede 1000 satır kaydıracak kadar süratli ve sessizdir. Hassas ve hiper süratli mod ortasında otomatik geçiş yaparak kompakt bir mouse’un sunabileceği en yüksek hassasiyeti vadediyor. MX Anywhere 3, özelleştirilerek, spesifik iş akışı için her aksiyonu yapılandırmayı ve evvelce tanımlanmış yapılandırmalar sayesinde daha süratli çalışmayı sağlıyor. Logitech MX Anywhere 3, Windows, iOS, MacOS, iPadOS, Chrome ve Linux üzere tüm işletim sistemleri ile tam ahenk içinde çalışıyor. Yer kaplamayan tasarımı ve kolay taşınabilir olması MX Anywhere 3’ün her ortamda kullanılmasına imkan tanıyor.

Spotlight Sunum Kumandası

Spotlight Sunum Kumandasi 1 | Tekno Deha

Sunum denetiminde muhakkak standartlar sunan slaytlar ortasında rahatça gezinmeye imkân veren Logitech Spotlight Sunum Kumandası, ekrandan 30 metre uzaklıkta dahi çalışıyor. Klasik slayt atlatma araçları yahut lazer ışıklarından farklı olarak, konuşmacının düzgün bir performans göstermesini sağlıyor. Gelişmiş işaretleme sistemine sahip uzaktan kumanda, anlatılmak isteneni daha güzel vurgulamaya, ekrandaki içeriği büyütme imkân sağlarken, görüntüleri oynatmak ve temasları açmak için de kullanılıyor. Logitech Spotlight, USB alıcısı yahut Bluetooth Smart teknolojisiyle anında bağlanıyor. Birçok aygıtta tak-çalıştır olarak kullanılabilen uzaktan kumanda, tüm tanınan sunum uygulamalarıyla ahenk sağlıyor. Akıllı şarj olma özellikleriyle ön plana çıkan eser 1 dakika şarj edildiğinde 3 saat aralıksız kullanılabiliyor.

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI