e
sv

Logitech Görüntü Konferans Sistemlerinde Çıtayı Yükseltiyor

logitech goruntu konferans sistemlerinde citayi yukseltiyor 6KeWAMgk | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Logitech Görüntü Konferans Sistemlerinde Çıtayı Yükseltiyor

Logitech hayat kolaylaştıran teknolojileri ve yaratıcı dizaynlarıyla bölüme ilham veren bir markadır. Teams ve Zoom gibi günümüzün önde gelen görüntü konferans platformlarıyla uyumlu çalışan PC tabanlı konferans sistemlerinde çıtayı yükseltiyor. Farklı boyutlarda toplantı odaları için tasarladığı Rally Bar, Rally Bar Küçük ve RoomMate modelleriyle iş dünyasını yeni bir boyuta taşıyor.

Görüntü konferans tahlilleri günümüz iş dünyasında çabucak her kurumun iş süreçlerinin ayrılmaz bir kesimi olmaya devam ederken, Logitech’in yeni jenerasyon eser portföyü, esnek toplantı odası tahlilleri için yeni bir örnek oluşturuyor. Orta büyüklükteki toplantı odaları için özel olarak tasarlanmış yeni Logitech Rally Bar ve küçük odalar için tasarlanan Logitech Rally Bar Küçük, sinema kalitesindeki imaj ve canlı, net sesin dahil olduğu hepsi bir ortada dizaynıyla toplantıları dönüştürüyor. Büyük toplantı odalarını tamamlayan yeni Logitech RoomMate ise kullanıcıların PC yahut Mac olmadan, Logitech’in Rally Plus üzere kameralarında görüntü konferans sistemini çalıştırmalarına imkan tanıyan özelliğiyle öne çıkıyor. Logitech’in yeni kuşak görüntü konferans tahlilleri, kullanıcıların günümüzün karma ve süratle gelişen çalışma ortamlarında daha güzel toplantılar gerçekleştirmek ismine, görüntü konferans ekipmanlarının suram, idare ve kullanımını kıymetli ölçüde kolaylaştırıyor.

Logitech RoomMate

Logitech’in yeni kuşak görüntü konferans tahlilleriyle ilgili konuşan Logitech Türkiye ve Orta Asya Ülkeleri Pazarlama Müdürü Birol Sülük, “Logitech sahip olduğu bilgi birikimi ve yıllardır aralıksız sürdürdüğü teknolojik yatırımlarla, her vakit tüketici beklentilerine odaklanarak, ulaşılabilir ve üstün kaliteli eserler sunmak için çalışıyor. İş dünyasında sürat ve verimliliği artıran görüntü konferans sistemleri artık günümüzde iş yapış biçimlerini değiştirmenin yanı sıra çalışan memnunluğunu ve motivasyonunu da olumlu istikamette etkiliyor. Logitech’in emeli da dünya genelinde değişen bu iş kültürüne, her ölçekten kuruma, üstün teknolojisiyle kullanımı kolay, verimliliği artıran, düşük maliyetli eserlerle katkı sunmak. Yeni jenerasyon görüntü konferans eser portföyümüzle de bu alandaki başarımızı daha da ileri taşıyacağımıza inanıyoruz.” dedi.

Logitech Tekno Deha

Logitech Rally Bar ve Rally Bar Mini’nin Önemli Özellikleri:

 • 4K’ya kadar çözünürlüğe sahip eksiksiz mercekler: Herhangi biriyle rastgele bir yerden yüz yüze konuşuyormuş hissi veren, pürüzsüz motorlu yatay ve dikey kaydırma ve yüksek çözünürlüklü mercek yapısına sahiptir.
 • Yüksek ses kalitesi: Gelişmiş ses mühendisliği sayesinde, her iki görüntü konferans tahlilinde, ultra düşük distorsiyonlu hoparlörlere iletilen kristal netliğinde sesle, odanın her noktasına tıpkı kalitede ses transferi odayı dolduran ses sağlar. Uyarlanabilir bir hüzmeleme mikrofon dizisi, her koltuktaki sesleri harikulâde konuşma netliğiyle alır, etkin konuşmacıya odaklanarak daha yüksek ve yumuşak sesleri otomatik olarak istikrarlar, istenmeyen gürültüyü de bastırır. Ayrıyeten, patentli bir titreşim önleyici süspansiyon sistemi, duvar, sehpa yahut masalardan kaynaklı hoparlör titreşimlerini en aza indirir, böylelikle her iki istikamette harikulâde netlikte bir ses sağlanır.
 • Çarpıcı tasarım: Rally Bar ve Rally Bar Küçük, şık, minimalist bir görünüm için şık, yuvarlak kenarlara sahiptir. Hoparlörlerde geri dönüştürülmüş polyester kumaş içeren her iki aygıt, çağdaş toplantı odalarının estetiğini kusursuz bir halde tamamlamak için grafit yahut beyaz renk versiyonlarıyla tasarlanmıştır.
 • Yerleşik yapay zekâ ile harika akıllı: Her iki görüntü konferans sistemi de Logitech RightSense teknolojisi ve bilgisayarla görmeye ayrılmış ikinci bir kamera olan AI Viewfinder ile donatılmıştır. Kamera insan figürlerini gerçek vakitli algılar ve Logitech RightSight sayesinde otomatik çerçeveleme ve kamera denetiminin hassasiyetini artırır.
 • Suramı, idaresi ve izlemesi son derece kolay: Rally Bar ve Rally Bar Küçük, çok istikametli, hepsi bir ortada dizaynın ötesinde düşük karbon ayakizli, kolay ve inançlı heyetim sağlayan fevkalâde kablo idaresi ve esnek montaj seçeneklerine sahiptir. Kutudan çıkar çıkmaz dakikalar içinde konseyimi tamamlayarak ve Logitech Sync yahut tercih ettiğiniz aygıt idaresi panosunu kullanarak görüntü barları tek bir platformdan kolay kolay izleyebilir ve yönetebilirsiniz. Ayrıyeten, bilhassa toplantı odası kapasitesi kıymetli olan karma ofislerde, kişi sayısı üzere ölçümlerle konferans odalarınızın nasıl kullanıldığına dair iç görüler edinebilirsiniz.

Peki ya sizin bu konu hakkındaki düşünceleriniz nedir? Değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

Web sitemizdeki benzer içerikli makalelere buradan göz atabilirsiniz.