e
sv

LOL Hayranlarına Müjde: “Devasa” Bir Şey Geliyor!

league of legends hayranlarina mujde devasa bir sey geliyor CSa4O1ZB | Tekno Deha
avatar

Kaan Çabuk

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

 

Bir Riot Games yöneticisinin sorulan soru karşılığında , söylediğine göre bir sonraki büyük LOL oyunu bir MMO ( Massively Multiplay Online ) olacak ve riot IP ve Eğlence Yardımcı Başkanı Gret Street‘in bir tweet aracılığıyla yaptığı duyuruda “League evrenini geliştirmeye yardımcı olacak !” yeni bir projeden bahsedildi ve bunun “devasa (massive) olduğunu söyleyebilecekleri” yönünde bir tweet ile devasa bir oyun olduğu belirtildi. Street’in daha önce World of Warcraft için baş sistem tasarımcısı olarak çalışmış olmasıyla beraber bir hayranın bu oyunun bir MMO olup olmadığını sorması üzerine de Street, “Evet, öyle” cevabını verdi.

lol league of legends

Bu açıklama, Riot’un The Game Awards‘da yeni projelerini tanıtmasının bir hafta sonrasında yapıldı. Yapılan tanıtımlar arasında League of Legends evrenini genişletecek bir animasyon dizi de bulunuyordu ve görünene göre artık MMO’yu da bu evren içerisinde sayabiliriz.

Riot, 2020’nin büyük bir kısmını, LOL’ün diğer platformlara taşıyacak oyunlar için heyecan yaratarak geçirdi. Bunların bir örneği de 2020’nin daha erken dönemlerinde erken test ve alfa sürümleriyle sunulmuş olan mobil sürüm League of Legends: Wild Rift bulunuyordu.

Ayrıca firma, Ruined King: A League of Legends Story isimli bir RPG oyunuyla konsollara da yeni bir tek kişilik oyun sunacağını duyurmuştu idi. Bu oyunun 2021’in başlarında konsollar ve PC için sunulması planlanıyor…

Diğer LOL haberleri/makaleleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Sıradaki içerik:

LOL Hayranlarına Müjde: “Devasa” Bir Şey Geliyor!