e
sv

Kurtlar Vadisi Kaosla dönüyor!

kurtlar vadisi kaosla donuyor TqcwAKCI | Tekno Deha
avatar

Kaan Çabuk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sevilen dizi Kurtlar Vadisi Kaos ile birlikte televizyonlara yeniden geliyor!

Bildiğiniz üzere Kurtlar Vadisi, 16 Haziran 2016 tarihinde dönem finali yapmıştı akabinde ülkede yaşananlardan ötürü tekrar televizyonlara dönmeyen dizi hakkında yeni gelişmeler ortaya çıktı. Dönem finali yapan lakin ‘final’ üzere biten dizinin tekrar televizyon ekranlarına döneceği aktarılıyor. 2021 yılında yeni kısımlarla izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanan dizi, Kurtlar Vadisi Kaos ya da Kurtlar Vadisi Akdeniz ismiyle izleyicilerle buluşacağı argüman edildi.

Kurtlar Vadisi Kaos ismiyle ekranlara geri mi dönüyor?

Olağanda bu usul haberler ortaya çıktığında yalanlama yayımlayan Pana Sinema, ortaya çıkan bu yeni haberlere karşı yalanlama yayımlamaması haberlerin yanlışsız olduğunu düşündürüyor. Resmi bir açıklama gelmese de birtakım isimlerden dizinin tekrar başlayacağının sinyalleri verilmişti. Sorulan sorular üzerine oyuncu Erhan Ufak gerçekleştirdiği bir canlı yayında Kurtlar Vadisi final yapmadı bu sebeple geri dönecek dedi.

Bunun akabinde Necati Şaşmaz tarafından da ‘kaos’ ismine vurgu yapan bir açıklama geldi. Tahir Sarıkaya’ya dizi hakkında açıklama yaptığı söylenen Şaşmaz’ın bu açıklamada: ”Kaos idaresi diye bir ideoloji var. O ideolojide dünyayı kaosa yöneltip, kaos ile yönetmek. Biz de bu kaos idaresinden nasıl kurtulabiliriz, nasıl çıkış sağlayabiliriz kederini anlatmaya çalışacağız. Kaos durumlarında elimizden neler alınır, nelere karşı savaşmamız gerekir, nelerden muzdarip olabiliriz. Bunları öykümüzde anlatmaya çalışacağız.” dediği aktarılıyor.

kurtlar vadisi kaos 01 | Tekno Deha

Kurtlar Vadisi’nin tekrar geri döneceğini vurgulayan kelamlarına devam eden Şaşmaz,” Yakın coğrafyamızda, körfez olsun, bu civardaki ülkelerde, siyasi ve coğrafik denklemde bizler nerede olacağız, nasıl duracağız, neler yapabiliriz. Bunları irdeleyecek öykülerimiz olacak. Küresel manada da Myanmar’dan Afganistan’dan Makedonya’ya hatta Amerika’ya uzanan kıssalar olacak diye şimdiden müjde verebilirim.” diyerek aslında dizinin hayranlarını heyecanlandırıyor.

Bu haberlerin yayılmasının akabinde toplumsal medya üzerinden de binlerce yorum yapıldı. Bilhassa Twitter üzerinden dizinin geri döneceğine yönelik paylaşım yapan binlerce insan, ”Türkiye olağana dönüyor, haydi inşallah, efsane geri dönüyor” üzere yorumlarla dizinin gelişini tweet atarak kutladı.

Dizinin 2021 yılının birinci çeyreğinde kullanıcıyla buluşacağı aktarılıyor. Bunun yanı sıra önümüzdeki günlerde dizi için fragman paylaşılması bekleniyor olsa da dizinin gelip gelmeyeceği şimdi kesin değil.