e
sv

Koronavirüs Vaka Sayısı Yine Artıyor

Adsiz tasarim 4 | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Koronavirüs 2019 da Çin in Wuhan Kentinde çıkmış ve şimdi dünyamızı sarmış bir virüstür.

Koronavirüs Vaka Sayısı Yine Artıyor

Koronavirüs Vaka Sayısı Yine Artıyor

Gördüğünüz üzere vaka sayıları eskisi gibi tekrardan fırlamış durumda ve gençler isyan ediyor Sınavlar İptal olsun diye neredeyse tüm Dünya bu isyanı duymuşken bu isyana bakanlar cevap veremedi. Kim her gün 9.107 vaka çıkarken okula gitmek sınav olmak isterki  burda öğrencileri haklı buluyorum.

Okulları ilk kapattıklarında hasta sayısı 100 bandında idi peki neden 9000 vaka bandında iken açıyorlar? Mantıken baktığımızda şuan okulların açılmaması lazım tüm Türkiyede 2.655.633 vaka var az bir sayı değil korkmamak elde değil keşke bu dediklerimizi yönetimde duysa… Zaten başlarda sadece Hasta Sayısını açıkladılar neden böyleydi acaba hasta sayısı 1500-2000 bandında iken ozaman vaka sayısı 30000 bandında falanmıydı? Twitter daki isyanları bende haklı bulmuyordum ama şuan Korona yı bahane etselerde gayet haklılar.

Bu Koronavirüs acaba nereye kadar gidecek ya herkesi eve kapatmalılar yada düzgün bir açıklama yapmaları lazım gidiyorlar sadece bir mesaj yazıyorlar bir mesaj neye yetecek küçük bir açıklama ne kadar zor olabilirki.

Sizce söylediklerimde haklımıydım bunu yorumlarda belirtirseniz teşekkür ederim.

Sağlık bakanlığı vaka öğrenme sitesine gitmek için buraya tıklayın.

Koronavirüs Vaka Sayısı Yine Artıyor hakkında bahsettiğimiz yazımız buraya kadardı, sizin Koronavirüs Vaka Sayısı Yine Artıyor hakkında görüşleriniz neler? Aşağı kısımda bulunan yorum bölümünde görüşlerinizi belirtmeyi unutmayınız. Web sitemizde bulunan teknoloji haberleri ve donanım kategorimizdeki yazılara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.