e
sv

KontrolFreek SteelSeries’in Bünyesine Katılıyor

konsol oyuncularinin vazgecilmez markasi kontrolfreek steelseries bunyesine katiliyor BDT5T8ML | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

KontrolFreek SteelSeries’in Bünyesine Katılıyor

Oyun ve teknoloji dünyasının lider markası SteelSeries, oyun keyfini artırmaya yönelik yeni bir adım atmış bulunmakta. Konsol oyuncuları için çeşitli analog koruyucu üreten KontrolFreek ’i satın alan SteelSeries, oyuncular için yeni bir konsol deneyimi sunmaya hazırlanıyor!

KontrolFreek

Ürettiği birçok konsol ekipmanı sayesinde oyun dünyasında başarılı tasarımlara imza atmış olan SteelSeries, bu satın alma girişimi sayesinde de uzun vadeli liderliğini geliştirmeye devam edecek. Oyuncular, KontrolFreek tarafından özel olarak tasarlanan analog koruyucularına SteelSeries imzası ile ulaşabilecek. Ülkemizde de bilinirliği ile ön plana çıkan ve konsol oyuncularının oyun deneyimini profesyonelleştirmeyi hedefleyen KontrolFreek bu noktada teknoloji devi marka ile buluşuyor. Yaptığı son teknoloji oyuncu ekipmanları ile oyuncuların oyun deneyimini üst seviyelere taşımış olan SteelSeries artık KontrolFreek ile konsol oyunlarında da oyun keyfini yeni bir boyuta taşıyacak.

KontrolFreek

Oyun dünyasının popülerlerine özel eşsiz tasarımlar

Oyunculara sunulan konforlu oyun deneyiminin yanı sıra KontrolFreek eşsiz bir göz zevki ile analog koruyucuları geliştiriyor. Oyun dünyasında popülerliğini korumuş olan ve hala koruyan KontrolFreek, tüm dünyada milyonlarca oyuncusu olan oyunlara özel tasarımla üretilen analog koruyucuları sayesinde oyuncular, aynı zamanda ne kadar oyun tutkunları olduklarını yansıtabiliyorlar. Bu oyunlar arasında ise Call of Duty, Apex Legends, Assasin’s Creed, GTA, FIFA ve Fortnite gibi oyunlar yer alıyor. Her oyun için farklı olan bu özel tasarımlar sadece analog koruyucularında değil aynı zamanda kablolarda da farklı tasarımlarla oyuncularla buluşuyor.

KontrolFreek

Bu göz alıcı görsel tasarımlar dışında FPS oyuncuları için ön plana çıkan hedefleme konusunda da yeni bir deneyim sunuluyor. Oyuncuların ihtiyaçları doğrultusunda ekipman tasarlayan bu iki markanın birleşmesiyle birlikte artık oyun dünyasında yeni bir serüvene yelken açılıyor!

SteelSeries hakkındaki tüm gelişmeler için resmi internet adresini takipte kalabilirsiniz.