e
sv

John Wick Aktöründen John Wick 4 ‘ün Çekimleriyle İlgili Açıklama

john wick aktorunden john wick 4un cekimleriyle ilgili aciklama X7Q1tjSy | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

John Wick Aktöründen John Wick 4 ‘ün Çekimleriyle İlgili Açıklama

Keanu Reeves gibi başarılı başarılı bir oyuncunun içerisinde bulunduğu aksiyon serisi John Wick‘in yeni filmiyle ilgili bugün Ian Mcshane’den bir açıklama geldi. Seride Winston karakterini canlandıran Mcshane, John Wick 4 ‘ün çekimlerinin yakında başlayabileceğini söyledi. John Wick 4’ün çekimlerinin bu yıl içerisinde tamamlanması bekleniyor.

Collider’a konuşan Ian Mcshane,“Yıl başında Keanu’yla konuştuk ve ona ‘bu yıl seni görmeyi umuyorum’ dedim. Senaryonun şu anda yazıldığını ve çekimleri bu yıl yapmak istediklerini biliyorum. John Wick 4 ve John Wick 5’in birlikte çekileceğini duyurmuşlardı ama orası nasıl olur bilmiyorum. Stüdyolar her şeyi duyuruyor. Ancak John Wick 4’ü bu yıl içerisinde çekeceğiz o kısımda endişeniz olmasın.” sözlerini kullandı.

John Wick 4 filmi aslında Mayıs 2021 için planlanmıştı lakin COVID-19 ve Matrix 4 nedeniyle Lionsgate filmi tam bir yıl ertelemek zorunda kaldı. Geçtiğimiz yıl Matrix 4’ün çekimlerini tamamlayan Keanu Reeves şimdi John Wick serisine geri dönmeye hazırlanıyor.

John Wick 4’ün 27 Mayıs 2022’de vizyona girmesi bekleniyor. Üretimci stüdyo Lionsgate, John Wick 4 ve John Wick 5’in arka arda çekileceğini ve iki sinemanın kısa ortayla vizyona gireceğini duyurmuştu.

John Wick Tekno Deha

John Wick spin-off filmi ve John Wick dizisi de geliyor

Son yılların tahminen de en başarılı aksiyon serisi olan John Wick, her yeni filmiyle bir öncekinin üzerine koymayı başardı. 20 milyon dolarlık bütçeyle hazırlanan John Wick (2014), dünya genelinde 88 milyon dolar hasılat elde etmişti. John Wick: Chapter 2 (2017) ise bu sayısı tam ikiye katladı ve 171 milyon dolar gişe hasılatı yaptı. Son olarak geçtiğimiz yıl vizyona giren John Wick: Chapter 3 filmi de 326 milyon dolar hasılata ulaştı ve yeniden bir önceki filmi neredeyse ikiye katlanmış oldu.

John Wick sinemalarının yakaladığı bu büyük muvaffakiyetten şad olan Lionsgate artık buradan küçük bir sinematik cihan oluşturmak istiyor. John Wick spin-off filmi Ballerina geçtiğimiz yıl duyurulmuştu. Ayrıyeten The Continental isimli bir John Wick dizisi de dördüncü sinemadan sonra gelecek. Her iki üretimde da Keanu Reeves’in rol almaması bekleniyor.

Peki ya sizlerin bu konu hakkındaki düşünceleri nedir? Değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

Web sitemizdeki benzer içerikli makalelere buradan göz atabilirsiniz.