e
sv

Twitter’ın CEO’su Jack Dorsey Bitcoin Fonu Kuracak

Adsiz tasarim 1 1 | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Twitter’ın CEO’su Jack Dorsey Bitcoin Fonu Kurmaya Hazırlanıyor

Son yılların popüler kripto para birimi Bitcoin, teknoloji devlerinin başındaki isimlerin de dikkatini çekiyor.

Twitter CEO’su Jack Dorsey , Bitcoin fonu kurmak için hazırlıklara başladı.

Jack Dorsey, Twitter’dan yaptığı açıklamada başlangıç ​​olarak 500 Bitcoin toplayacağını söyledi. Fon, öncelikle Afrika Ülkeleri ve Hindistan’daki kripto para geliştirme ekiplerine odaklanacak ve Bitcoin projelerini yapmayı planlıyor.

TESLA ÇOK YÜKSEK YATIRIM YAPMIŞTI

Tesla’nın 1,5 milyar dolarlık yatırımının ardından Mastercard ve Bank of New York Mellon gibi oyuncuların da bu konu için pozitif açıklamaları bulunuyor, haftanın son işlem gününde Bitcoin yeni bir rekora imza attı. Tesla’nın yatırımından sonra Bitcoin çok yükselmişti büyük bir ihtimal ile bu alım sonrasında yine Bitcoin yükselecek ve yeni bir rekora imza atacak.

49 bin doları aşan Bitcoin, hafif bir düşüş ile şu anda 48 bin 737 dolardan işlem görüyor (Tarih:16.02.2021 Saat:10:30).

Jack Dorsey Bitcoin Fonu

Yine Bitcoin şaha kalkacak gibi gözüküyor bare Ether düşerde Gamer ların yüzü güler çünkü bu durumda Ekran Kartı (GPU) almak çok zor gibi, piyasada Ekran Kartı (GPU) kalmadı yok yani sadece Türkiye ye özel birşeyde değil.

Twitter’ın CEO’su Jack Dorsey, Bitcoin Fonu Kuracağın ‘dan bahsettiğimiz yazımız buraya kadardı, sizin Twitter’ın CEO’su Jack Dorsey Bitcoin Fonu Kurmaya Hazırlanması  hakkında görüşleriniz neler? Aşağı kısımda bulunan yorum bölümünde görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın. Web sitemizde bulunan teknoloji haberleri ve daha fazlasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.