e
sv

İşte 2020 Toyota Corolla Hatchback Hybrid yeni fiyat listesi!

iste 2020 toyota corolla hatchback hybrid yeni fiyat listesi | Tekno Deha
avatar

Emir Aydın

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Güncellenen fiyatların ardından 2020 Toyota Corolla Hatchback Hybrid modellerinin yer aldığı yeni fiyat listesine hep birlikte göz atalım.

Toyota Corolla2021 yılının gelmesi ile birlikte birçok 2020 model sıfır araç modellerinin fiyatlarında artış olması bekleniyor. Bilindiği üzere yeni ÖTV düzenlemesi ile birlikte vergisiz satış fiyatı 130 bin TL’nin altında olan araç modellerine yüzde 50 ÖTV ve bunun yanında yüzde 18 KDV uygulanıyor. 130 bin TL üzeri fiyata sahip sıfır otomobil modellerinin fiyatlarında ise ÖTV oranı yüzde 80 ve yine buna ek olarak yüzde 18 KDV uygulanıyor.

Fakat tüm bu vergilerin getirmiş olduğu fiyat artışlarına rağmen yine de vatandaşlar otomobil almaktan geri durmuyor. Zira vatandaşlar, pandemi nedeni ile toplu taşımadan kaçınmak için, yolculuklarını şahsi araçlar ile gerçekleştirmeyi daha mantıklı bulduğundan, otomobil satın almayı aynı zamanda salgından korunmak için bir önlem olarak görüyor. Elbette bu durum ekonomik durumu elverenler için geçerli, zira içinde bulunduğumuz dönemde ikinci el piyasası bile cep yakar durumda.

Toyota, Yaris Hybrid, Yeni Yaris, Corolla Hatchback Hybrid, Corolla Hatchback, Corolla Hybrid, Yeni Corolla, C-HR Hybrid, RAV4 Hybrid 2020 MY, Hilux, Camry Hybrid, Land Cruiser Prado gibi zengin model içeriklerini bünyesinde barındıran ve modelleri ülkemizde de oldukça beğenilen Toyota, 2020 model sıfır araç model fiyatları, diğer modellerde olduğu gibi sürekli değişmeye devam ediyor.

Zaten içinde bulunduğumuz koronavirüs salgını nedeni ile otomotiv piyasasında yaşanan hareketlilik fiyatlara yansımışken, geçtiğimiz aylarda gerçekleşen ÖTV zammı ve kur farkı nedeni ile yükselen fiyatlar derken, Aralık ayının güncel fiyat listesi de belli oldu.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan 2020 model Corolla Hatchback Hybrid güncel fiyatlarının yer aldığı listemize hep birlikte göz atalım!

 

İşte 2020 model Corolla Hatchback Hybrid güncel fiyatları;

Toyota CorollaYENİ COROLLA HATCHBACK HYBRID Hybrid Dream e-CVT

Fiyat: 323.600 TL

 

Toyota CorollaYENİ COROLLA HATCHBACK HYBRID Hybrid Dream e-CVT

Fiyat: 323.600 TL

Toyota CorollaYENİ COROLLA HATCHBACK HYBRID Hybrid Dream X-Pack e-CVT

Fiyat: 337.050 TL

Web sitemizdeki benzer içerikli makalelere buradan ulaşabilirsiniz.

Sıradaki içerik:

İşte 2020 Toyota Corolla Hatchback Hybrid yeni fiyat listesi!