e
sv

İphone Ekran Değişimi | Citrus Mobil

citrusmobil
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İphone kullanıcılarının sık karşılaştığı en can sıkıcı sorun, cihazın düşmesi ya da darbe almasına bağlı olarak ekran camının kırılmasıdır. Eğer cihaz düşüp de ekran kırıldıysa ya da daha da kötüsü olarak ekran görüntüsü gidip tamamen kararma oluştuysa, ekran değişimi kaçınılmazdır. Sorunsuz bir kullanım için bu durumda iphone ekran değişimi mutlaka yapılmalıdır.   

İphone Ekran Değişimi  

Teknoloji ve internetin hayatımızı bütünüyle etkisi altına aldığı günümüzde, telefona herhangi bir zarar gelmesi elbette üzücü. Ancak günlük hayatta bazı kazalarla karşılaşılabiliyor. Telefonun yere düşmesi ya da sert bir darbe aması durumunda ekran kararması sorunu yaşanabilir, görüntü kalitesi bozulabilir ve dokunmatik ekran kullanıcı hareketlerine tepki vermeyebilir. Bunun tek çözümü ekran değişimidir. Günümüz teknolojisinde İphone ekran değişimi hem daha kolay hem de son teknolojik ekipmanlarla daha profesyonel şekilde yapılabilmektedir. Mesleki bilgisi yüksek CitrusMobil uzman ekibi, en güncel teknolojileri kullanarak ekran değişimini 30 dakika gibi kısa bir sürede garantili olarak yapmaktadır. Uygulama sonrası İphone, gerek ekran ve görüntü kalitesi gerekse özel dokunmatik ayarlarıyla ilk alındığı günkü performansıyla kullanılabiliyor.  

İphone ekran değişimi, ihtiyaçlara göre verilen bir hizmettir. Yani bazı durumlarda Apple cihazın tamiri yeterliyken bazı durumlarda parça değişimi gerekebilir. Sıkıntı ne olursa olsun cihazın fonksiyonel olarak kullanılabilmesi için ekran değişiminde en yeni teknolojiler, profesyonel işçilikle uygulanmaktadır.   

İphone X Ekran Değişimi  

İphone x kullanıcısı olmak teknoloji çağının bir ayrıcalığıdır. Ancak İphone kullanmak, karşılaşılması muhtemel riskleri de göze almak demektir. Her ne kadar istenmese de, bazen elde olmayan sebeplerle iphone x telefon hasar alabilir ve ekran kırılması sorunuyla karşılaşılabilir. Çoğu İphone kullanıcısı bu sorunu yaşamıştır. Bu durum beraberinde iphone x ekran değişim ihtiyacını getirir. Ekran değişimi, cihaza herhangi bir zarar vermeden, cihaz güvenliği üst seviyelerde korunarak yapılır. Değişim sırasında cihaz içindeki resimler, videolar, notlar ve mesajlar olmak üzere kişisel bilgilerin hepsi eksiksiz kalır. İphone x ekran değişimi, cihazın tuş kilidi bile açılmadan yapılır, fonksiyonel ve hızlı kullanım özellikleriyle İphone kullanıcılarına teslim edilir.   

İphone x ekran değişimi, birçok sebepten dolayı yapılabilir. Ekran kırılması, bu sebeplerin başında gelir. Ancak bazen cihazın dokunmatik özelliklerinde meydana gelen arızalar da değişim gerektirebilir. Herhangi bir sebepten dolayı bozulan ekran için değişim işlemi uygulanmazsa, cihazı bir daha eski performansıyla kullanmak asla mümkün olmayacaktır. Ekranın aldığı hasarın daha fazla ilerlememesi ve cihazın sağlıklı kullanım ömrünün uzatılması için İphone x ekran değişimi aksatılmadan yapılmalıdır. Ürün garanti kapsamında olmasa bile ekran değişimi uygun fiyatlarla ve alternatif çözümlerle yapılmakta, kullanıcılara ise İphone kullanımından aldığı keyfi sonuna kadar çıkarmak kalmaktadır.   

Bazı kaza durumlarında cihazın sadece ön camı hasar alır. Bu durumda tabi ki tüm ekranın değiştirilmesi gereksizdir. Sadece dış camın değiştirilmesi, sorunun giderilmesi için yeterli olacaktır. İphone x Ön cam değişimi, basit hasar durumunda uygulanacak en mantıklı çözümdür. Cihaz düşme ya da çarpma sonucu hasar aldıysa ve işlev bozukluğu oluşursa, iphone ekran değişimi zorunlu çözüm tekniği oluyor. Her durumda ihtiyaç duyulan profesyonel inceleme, sorun tespit ve CitrusMobil teknik ekibinin usta işçiliğiyle ekran değişimidir. İphone ekran değişim hizmetleri garantili olarak verildiğinden operasyon sonrası herhangi bir sıkıntı çıkmamaktadır. Citrusmobil teknisyenleri ile gerekli tüm koşulların sağlandığı hizmet ortamında özel ve teknolojik ekipmanlar kullanılarak yapılan ekran değişimi, telefonun uzun yıllar sağlıklı şekilde kullanımına yöneliktir. Uygun maliyetle maksimum kalitede ekran değişimi, İphone kullanıcıları için bir avantajdır.