e
sv

iPhone 13 Seri Üretime Geçiyor

iphone 13 seri uretim teknodeha | Tekno Deha
avatar

Emir Aydın

 • e2

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e2

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

iPhone 13 Seri Üretime Geçiyor

Çin asıllı kaynaklar Foxconn’un yakında iPhone 13 akıllı cihazların seri üretimine başlanacağını belirtti. Bu önemli açıklama, çalışanlar için ikramiyelerde yapılan artışa dayandırılıyor.

iphone 13

Foxconn iPhone 13 İçin Çalışanlarına İkramiye Verecek

Ünlü şirket Foxconn’un Zhengzhou fabrikasının yayımladığı işe alım ilanı şu bilgileri içeriyor: Çalışanlar üretim hattında 90 gün çalışırsa 1.165 dolar fazladan ücret alacaklar. Kaynakta verilecek olan bu fazladan ücretin kısa süre içerisinde dördüncü kez arttığını belirtiyor. Mart ayı sonunda bu miktarın 545 dolar olacağı belirtilmişti. 15 Nisan tarihinde ise verilecek fazladan ücret 930 dolara, 26 Nisan’da ise 1010 dolara çıkmıştı.

iphone 13

İçeriden bilgi sızdıran kaynaklar, Foxconn çalışanları için ikramiyelerdeki artışın yeni nesil iPhone akıllı telefonlarının seri üretimine yönelik hazırlığın direkt bir göstergesi olduğundan tamamen eminler. Akıllı cihazın tanıtımının bu sene Eylül ayında yapılması bekleniyor. Cihazın tahmini teknik özellikleri arasında Apple A15 işlemci, 8 GB’a kadar ram bellek ve 1 TB depolama alanının yer alması beklenen cihazın 120 Hz Samsung AMOLED ekran kullanılacağı söyleniyor.

iphone 13 seri uretim teknodeha 3 | Tekno Dehaiphone 13 seri üretim

iPhone 13’ün seri üretminden bahsettiğimiz yazımız buraya kadardı, sizin bu cihaz hakkındaki görüşleriniz neler? Aşağı kısımda bulunan yorum bölümünde görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın. Web sitemizde bulunan teknoloji haberleri ve daha fazlasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Sıradaki içerik:

iPhone 13 Seri Üretime Geçiyor