e
sv

iPhone 13 Hiç Kapanmayan Ekran Özelliğine Sahip Olabilir

iphone 13 hic kapanmayan ekran ozelligi tekno deha | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

iPhone 13 Hiç Kapanmayan Ekran Özelliğine Sahip Olabilir

Apple sonunda bir iPhone serisi cihaza hiç kapanmayan ekran özelliği getirme kararı aldı. Bu özellik zaten halihazırda bazı Android cihazlarda bulunuyordu ancak Apple böyle bir projeye ilk defa adım atacak. Ayrıca şirketin bir süredir özenle geliştirdiği farklı bir özellik de iPhone 13’de bulunacak.

Şirket bu sene kullanıcılara iPhone 12S veya iPhone 13 olarak isimlendirilebilecek yeni bir akıllı telefon serisi sunacak. Oldukça güvenilir kaynaklardan Max Weinbach ve EverythingApplePro’nun sızdırdığı en son verilere göre Pro versiyonunda çok ilginç özellikler bulunacak.

iphone 13 hiç kapanmayan ekran özelliği

iPhone 13’de Çentik Küçülecek

Sızıntılarda hiç kapanmayan ekranın çeşitli ekstra özelliklere sahip olacak belirtilmiş durumda. Halihazırdaki tasarım normalde bir kilit ekranına benzeyecek ve pil durumu ve saat her zaman ekranda görülebilecek. Hiç kapanmayan ekran özelliğinde ekranda bulunan bildirimler tüm ekranı çalıştırmadan sadece belli bir alanda gözükecek, bu sayede cihaz pilini tasarruflu kullanmış olacak.

iphone 13 hiç kapanmayan ekran özelliği

Weinbach, astrofotoğrafi özelliği üzerinde uzun yıllardır çalışıldığını ve şirketin bu yıl çıkartacağı yeni nesil cihazlarda bu özelliği nihayet kullanabileceğini belirtiyor. Ayrıca bunlara ek olarak yeni seri cihazların 120 Hz tazeleme oranına sahip ve küçük çentikle geleceği düşünülüyor.

iphone 13 hic kapanmayan ekran ozelligi tekno deha 3 | Tekno Deha

iPhone 13’ün hiç kapanmayan ekran özelliğinden bahsettiğimiz yazımız buraya kadardı, sizin bu özellik hakkında görüşleriniz neler? Aşağı kısımda bulunan yorum bölümünde görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın. Web sitemizde bulunan teknoloji haberleri ve daha fazlasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.