e
sv

iOS Kestirmeler Nedir, Nasıl Kullanılır?

kestirmeler teknodeha.com | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

iOS Kestirmeler Nedir , Nasıl Kullanılır ?


iOS Kestirmeler uygulaması , bir veya daha fazla işlemi hızlıca gerçekleştirmenin bir yoludur.

IOS 12 veya daha yüksek sürüm bulunduran iPhone veya iPad’lerinize yükleyebileceğiniz Apple‘ın çıkarmış olduğu kısayol programıdır.Örnek verecek olursak , bu programla tek tuşla istediğiniz web sitesini açabilir , sosya medyadan istediğiniz videoyu cihazınıza indirebilir veya kendinize göre özelleştirdiğiniz bir işlemi hızlıca yapabilirsiniz. İçerinde sadece belirli kısayollar bulunmamakta , kişinin kendi isteğine göre işlemler yapabilmektedir. Eğer rutin olarak uzun işlemler yapıyorsanız bu uygulama tam size göre ! Program Apple tarafından çıkarıldığı için hiçbir endişe duymanıza gerek yok. Gönül rahatlığı ile cihazlarınıza indirip işlemlerinizi daha hızlı yapmaya başlayabilirsiniz. Gelelim bu programı nasıl yükleyeceğinize.

teknodeha.com kestirmeler | Tekno Deha

KESTİRMELER NASIL YÜKLENİR ?
Eğer bu uygulama cihazınızda yüklü değilse buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Veya app store da kestirmeler aratması yaparak programı cihazınıza kurabilirsiniz.

KESTİRMELER NASIL KULLANILIR
Uygulamayı yükledikten sonra karşınızda açılan bölümde işlem ekle diyerek istediğiniz türden işlemi ekleyebilirsiniz. Eğer hazır olarak bi işlem paketi yüklemek istiyorsanız da kendi isteklerinize göre arama motorunuzda araştırmalar yapabilir istediğiniz paketi kestirmeler uygulamasına yükleyebilirsiniz.İstediğiniz işlem paketini yükledikten sonra kestirmeleri daha aktif kullanmak için yapmanız gereken şey ana menü ekranındayken ekranı sağa kaydırıp widget bölümünü açmak olacaktır.  Aşağı indiğiniz zaman düzenle butonunu göreceksiniz.Bu butona bastıktan sonra kestirmeler uygulamasını bulup sol tarafta bulunan + işaretine basmanız gerekmektedir. Artık hızlı bir işlem yapmak istediğiniz zaman ve bu işlemi programa kaydetip daha sonra istediğiniz menüdeyken bildirim panelini açtıktan sonra sağa kaydırıp kestirmeler widgetinden istediğiniz işlemi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Sizler için buraya şuanda popüler olarak kulanılan bazı kestirmeler işlem paketi bırakıyorum. Beğendiğiniz herhangi bir tanesini linke tıklayarak kolayca indirebilirsiniz.

 

En Popüler Kestirmeler;

1- Download: Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz.

2- SMD: Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz.

3- Instagram Profile Picture: Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz.

4- PDF to JPEG: Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz.

5- Calendar to Timeline: Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz.

6- Send Delayed Text: Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz.

7- XS Frames: Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz.

8- Apple Frames: Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz.

9- Reverse Image Search: Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz.

10- Charge Notification: Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz.

10 Adet popüler birbirinden farklı kestirmeler paketi sizlerle linke tıklayarak kolay bir şekilde kurulumunu tamamlayıp kullanımına başlayabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI