e
sv

İnternette Gezerken Bitcoin Kazanın! CryptoTab Browser

internette gezerken bitcoin kazanmak
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İnternette gezerken bitcoin kazanmak herkesin isteyeceği türden bir şey, hem internet üzerindeki işlerini gideriyorsun, hemde bitcoin kazanıyorsun. Peki ya nasıl? İnternette sörf yaparken bitcoin kazanmak istiyorsan bu yazımız tam sana göre işte detaylar..

Sistemin Mantığı Nedir?

Sistem çok basit, chromium tabanlı bir tarayıcıya entegre edilmiş birkaç eklenti sayesinde internette gezerken bitcoin kazanmanıza imkan sağlıyor. Bilgisayarınızın CPU yani işlemcisini kullanarak sizin yerinize mining (kazım) işlemi gerçekleştirerek bitcoin kazanmanızı sağlıyor. Ayrıca sistem içerisinde bulunan referans sistemi ile kazandığınız bitcoin miktarını arttırmanız da mümkün 🙂

 

CryptoTab Nasıl Kayıt Olunur?

CryptoTab Browser uygulamasına kayıt olmak için tek yapmanız gereken buraya tıklayarak uygulamayı indirmek ve yönergeleri takip ederek kayıt olma işlemlerini tamamlamak. Ancak daha detaylı bir şekilde kayıt olma ve kurulum işlemlerinin nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

CryptoTab Browser Nasıl Kurulur?

Öncelikle, internetten bitcoin kazanmak için gerekli olan tarayıcıyı indirmek için buraya tıklayın. Açılan sayfanın sağ üst kısmında bulunan indir / download butonuna tıklayarak indirme işlemini başlatabilirsiniz. Daha sonra tek yapmanız gereken indirilen dosyayı çalıştırarak kurulum yönergelerini takip etmek.

Uygulama kurulumunu tamamladıktan sonra, tarayıcıyı başlatın. Sizi böyle bir ekran karşılayacak.

internette gezerken bitcoin kazanmak

 

Bu ekrandan sonra tek yapmanız gereken, Next butonuna tıklayarak kurulum ve kayıt olma işlemlerini başlatmak olacak. Klasik olarak, next next next şeklinde ilerledikten sonra sizi giriş yapma penceresi karşılayacak. Bu bölümde SIGN IN butonuna tıklayarak kayıt olma işlemlerini başlatın. Daha sonra sizi google servislerine yönlendirecek ve google hesabınız ile giriş yapmanızı isteyecek. Google hesabınız ile giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra sizi böyle bir sayfa karşılayacak.

internette gezerken bitcoin kazanmak

Bu sayfa açıldıktan sonra tek yapmanız gereken, şu kısımda bulunan seçeneği MAX seviyesine getirmek 🙂 Ve tebrikler, mining işlemi başladı. Tarayıcı açık kaldığı sürece işlemciniz ile mining yapılacak!

mining baslat

CryptoTab Browser Nasıl Daha Fazla Kazanırım?

CrptoTab Browser sistemi içerisine entegre edilmiş bir biçimde referans sistemi bulunmaktadır. Arkadaşlarınızı referans linki ile kayıt olmasını sağlayıp mining yapmasını sağlayarak, arkadaşlarınız ve siz kazandığınız bitcoin miktarını arttırabilirsiniz. Kim internette gezerken bitcoin kazanmak istemez ki? Arkadaşlarınızı kolayca kayıt ettirerek referans kazanabilirsiniz!

 

İnternette Gezerken Bitcoin Kazanmak ve CryptoTab Brower kurulumundan bahsettiğimiz yazımız buraya kadardı. Sizin CrptoTab Browser hakkında görüşleriniz neler? Aşağı kısımda bulunan yorum bölümünde belirtmeyi unutmayın. Kripto Paralar ile ilgili diğer haberleri okumak için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca web sitemizde bulunan teknoloji haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.