e
sv

Intel NUC 11 Pro/Perfomance Modelleri Ayrıntılandı

intel nuc 11 properfomance modelleri ayrintilandi n8MEuwHV | Tekno Deha
avatar

Kaan Çabuk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Intel NUC 11 Pro/Perfomance Modelleri Ayrıntılandı

Intel alanı kısıtlı kullanıcıları ve kurumları amaç aldığı NUC ailesi 2. kuşak 10 nm işlemcilerle güncellemeye hazırlanıyor. Sizlerin de alanı kısıtlı ise bu minimal tasarımdaki cihazları tercih edebilirsiniz. Ayrıca fazla seyahat eden biriyseniz bu cihazlar oldukça işinizi görür. Bavulunuzun bir köşesine koyup evinizden farklı bir yerde de kullanabilirsiniz.

Nuc

NUC 11 ayrıntılandı

Bir Twitter kullanıcısının paylaştığı görseller modellerin ayrıntılarına ışık tuttu. Pro ve Performance olarak ikiye ayrına NUC 11 tahlillerinden PRO seçenekleri bir tık yüksek frekansla gelen işlemci seçenekleriyle gelmesine ek olarak RS232 serial portu, 1 adet M.2 22×42 slotu ve 8K60 aktarılabilen HDMI 2.1 dayanağı üzere avantajlarla geliyor. Yani boyutunun küçük olduğuna bakmayın, oldukça yeni nesil teknolojilere ev sahipliği yapıyor.

Nuc

Daugtherboard (Anakarta eklenen harici rastgele bir kart) ile ikinci bir 2.5Gbit Ethernet ve 2 USB 2.0 portu kazanan Pro modellerinin biraz daha kalın kasası nedeniyle daha hacimli bir soğutucuyla gelmesi de olası. Aksi takdirde cihazın ısınması sebebiyle yavaşlaması da mümkün. Dolayısıyla bir miktar daha büyük olmasını çok da ders etmemek gerekiyor.

intel nuc 11 pro perfomance modelleri detaylandi127991 2 | Tekno Deha

Öteki taraftan her iki kompakt kasada da DP 1.4 ve Thunderbolt 4 dayanağının yanı sıra şimdiki Wi-Fi 6 temas imkanının sunulduğunu ekleyelim. Son olarak modeller 3 yıllık garanti altında sunulurken 120 wattlık adaptörden beslenecek.

Peki ya sizlerin bu konu hakkındaki düşünceleri nedir?

Web sitemizdeki benzer içerikli makalelere buradan göz atabilirsiniz.

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI