e
sv

İnstagram Video İndirme Uygulamaları – 2022

İnstagram Video İndirme Uygulamaları - 2022
avatar

Enes Sivri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İnstagram Video İndirme 

İnstagram global olarak aylık olarak 1 milyardan fazla aktif kullanıcısı olan bir platformdur. Sosyal medya denildiğinde genel olarak akla gelen ilk yerlerden birisidir. Günümüzde birçok kişi artık instagram uygulamasını her boş vaktinde sıklıkla kullanmaktadır. Tabi ki bizlerde bu kişilerdeniz diyebilirim. Haber, eğlence, video, mizah gibi birçok kategorinin tek bir platformda buluşması insanlar için büyük bir avantajdır. İnstagram insanların hem fotoğraf ve video paylaşabileceği ve ayrıca insanların paylaştıklarını görebileceği bir alandır.

Son zamanlarda birçok kişinin instagram video nasıl indirilir gibi sorular yazdığını görmekteyiz. Bunun üzerine siz değerli ziyaretçilerimiz için bu sorunun cevabını bularak paylaşmak istedim. Umarım sizler için faydalı ve bilgili bir makale türü olmuştur. Bulduğum yöntem uygulama ile birlikte yapılmaktadır.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konumuza geçerek bizleri hangi adımların beklediğine göz atabiliriz.

İnstagram Video İndirme Uygulamaları – 2022

İnstagram üzerinden video indirmek için bulduğum uygulamalar, android işletim sistemli tüm cihazlarda çalışmaktadır. İster telefonlarınızda isterseniz de tabletlerinizde kullanabileceksinizdir.

Downloader for Instagram

Downloader for Instagram

Downloader for Instagram

Marketin en popüler instagram video indirme araçlarından bir tanesidir. Listemizin ilk sırasına ekleyerek uygulamayı tanımanızı istedim. ZN Studio tarafından geliştirilen bu uygulama, instagram üzerinden fotoğraf ve video indirmenizi sağlamaktadır. Ücretsiz olarak kullanıcılarına hizmet sunan Downloader for Instagram: Photo & Video Saver, kolay bir şekilde çalışmaktadır. İnstagram üzerinden bir link kopyalayın ve uygulamaya girerek linki yapıştırın. Birçok kişi video ve fotoğraf indirmek bu kadar basit mi? gibi sorular soracaktır. Evet, video ve fotoğraflarınızı bu şekilde indirebilirsiniz.

> Uygulamayı İndirmek İçin Tıklayın

İnstagram için Video İndirme

İnstagram için Video İndirme

İnstagram için Video İndirme

İnstagram video indirme araçlarından biriside Instagram için video indirme uygulamasıdır. Play store üzerinde yer alan ve ücretsiz olarak çalışan bir yazılımdır. Fotoğraf, video, hikaye, reels gibi tüm bağlantıları indirmek için kullanılmaktadır. HD kalite ile birlikte görselleri indirebileceğiniz bu uygulama, dosyaları direkt olarak galeri uygulamanızda indirmektedir. Bu sayede kolaylıkla tüm indirdiklerinize tek bir alan üzerinden erişebilmektesiniz. Kullanım olarak son derece basit olduğunu söylemeliyim. İnstagram üzerinden link kopyalayın ve uygulamaya giriş yaparak yapıştırın. İşte instagram video indirme işlemi bu kadar.

> Uygulamayı İndirmek İçin Tıklayın

FastSave

FastSave

FastSave

Bir diğer uygulamamız ise fastsave isimli bir yazılımdır. Markette yaklaşık 50 milyondan fazla kişi tarafından indirilmiş olduğu gözüküyor. İnstagram uygulamasında yer alan tüm resim ve fotoğrafları indirebilme imkanına sahip olmaktayız. Uygulama son derece basit bir kullanım sağlamaktadır. Ayrıca ücretsiz bir şekilde çalışması da büyük bir avantaj haline gelmektedir. Hızlı indirme ile birlikte resimlerinizi galerinize otomatik olarak kaydedebilirsiniz.

> Uygulamayı İndirmek İçin Tıklayın

Sizlerle 3 tane instagram resim indirme uygulamasını paylaşmak istedim. Daha farklı uygulamalar bulunuyor fakat en popüler ve stabil çalışanları paylaşmak istedim. Umarım sizlerin de hoşuna giden ve kullanacağınız uygulamaları seçmişimdi.

İnstagram’dan Video İndirilir mi?

İnstagram, video ve fotoğraf indirme seçeneğini kullanıcılarına sunmamaktadır. Her ne kadar herkesin isteği olan bir özellik olsa dahi maallesef ekipten bu doğrultuda ses çıkmamaktadır. İkinci yazılım uygulamaları ile instagram video indirme özelliği aktif olarak çalışmaktadır. Bulduğum uygulamalar play store üzerinde olan ve ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz uygulamalardır.

Bu yazımızda sizlerle birlikte İnstagram Video İndirme Uygulamaları paylaşımında bulunarak sizleri bilgilendirmekteyiz.

Aşağıda yer alan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazarak bizlerle hızlıca paylaşımda bulunabilirsiniz. Ayrıca sizlerin de kullanmış olduğu ve memnun kaldığı uygulamalar varsa, yorumda belirtmeyi unutmayın.