e
sv

İnstagram Profil Fotoğrafı Nasıl Büyütülür?

instagram dm den hakaret eden kullanicilarin hesaplarini silecek tekno deha | Tekno Deha
avatar

Enes Sivri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İnstagram, günümüzde en çok kullanılan ve favori haline gelen sosyal medya uygulamalarından birisidir. Son zamanlarda sıklıkla gördüğüm instagram profil fotoğrafı büyütmeinstagram profil fotoğrafı nasıl büyütülürinstagram profil fotoğrafı büyütme yolları gibi soruları cevaplamak istedim.

Sosyal medya insanların iletişim aracı olarak kullandığı teknoloji harikası olarak bilinen bir platform çeşididir. Genel olarak bu tür alanlarda insanlar görselliğe çok önem verirler. Baktığımızda instagram kullanan her 10 kişiden 9’u profil fotoğrafı kullanmaktadır. Burada amaç insanların tanınması için koymuş oldukları bir biyografi fotoğrafıdır.

İnstagram profillerine girdiğimizde ilk olarak yaptığımız işlem kişinin fotoğrafına bakmaktır. Burada problem yaşadığımız alan profillerin küçük bir şekilde olmasıdır. Hem küçük bir profil fotoğrafı hem de açılmaması kullanıcılar için dezavantaj bir işlemdir. Bu sebepten dolayı da sizler için bulduğum bazı uygulamaları göstermek istedim. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konu başlıklarımıza geçiş yaparak aklımızdaki soruları kolaylıkla atabiliriz.

İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme Nedir?

Sosyal medya platformu olan instagram, günümüzde neredeyse herkes tarafından kullanılan bir uygulamadır. İnstagramda oluşturulan hesaplara bildiğiniz üzere profil fotoğrafı ekleyebilmekteyiz. Burada gözüken fotoğrafları maallesef büyütememekteyiz. Bu da kullanıcılar için büyük bir problem haline gelmektedir.

Burada sizlerle paylaşacağım adımlarda instagram profil fotoğrafı büyütme işlemini kolaylıkla sizlerde kendi hesaplarınızda uygulayabilirsiniz.

İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme Yolları

İnstagram profil fotoğrafı büyütme yolları olarak iki farklı yöntem paylaşmak istedim. Dilerseniz her iki başlığa da kısaca bir göz atalım.

İnstagram PP Büyütme (Tarayıcı ile)

İnstagram Profil Fotoğrafı Nasıl Büyütülür?

İnstagram Profil Fotoğrafı Nasıl Büyütülür?

İnstagram profil büyütme adımlarında ilk işlemimiz tarayıcı üzerinden yapılmaktadır. İnternet üzerinde uygulama yada program kullanmadan herhangi bir profilin resmini bu yöntem ile büyütebilirsiniz. Site tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet sunmaktadır. İnstagram pp büyütme işleminin yanında birçok farklı aracıda bu site üzerinde kullanabilmekteyiz.

Şimdi de site üzerinde aracı nasıl kullanabileceğimize kısaca bir göz atalım.

 • İlk olarak ‘instadp’ sitesine giriş yapıyoruz. [tıkla]
 • Karşımıza çıkan ekrandan ‘Profile Pictures Download’ yazısına tıklayın.
 • Ekrana gelen username kısmına ‘kullanıcı adı’ ile doldurun.
 • Yanda yer alan ok işaretine tıklayın ve ‘devam et’ diyelim.
 • Çıkan ekran üzerinden ‘Full Size’ diyoruz.

Bu adımlardan sonra hesabın profil fotoğrafı tam ekran olarak karşınıza çıkacaktır.

İnstagram PP Büyütme (Mobil Uygulama ile)

İnstagram Profil Fotoğrafı Nasıl Büyütülür?

İnstagram Profil Fotoğrafı Nasıl Büyütülür?

insFull

Burada kullanacağımız mobil uygulamamız ise insFull isminde bir yazılımdır. Play store üzerinde ücretsiz olarak kullanıma açıktır. İrfan Şener tarafından geliştirilmiş olan bu uygulama, instagram tam boyutlu profil fotoğrafı görüntüleme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Site ile uğraşmadan uygulama kullanarak bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Sistem aynı mantık ile çalışmaktadır. Yapmanız gereken tek şey uygulamaya girerek kullanıcı adı yazmanı ve aramanızdır. Sonrasında hesabın profil fotoğrafı tam ekran şeklinde karşınıza çıkacaktır.

ayrıca bkz: Telefonda Silinen Dosyaları Geri Getirme

Bu yazımızda sizlerle birlikte İnstagram Profil Fotoğrafı Nasıl Büyütülür ve İnstagram pp büyütme adımlarını göstermekteyiz. Umarım sizler için başarılı ve güzel bir bilgilendirme yazısı olmuştur.

Aşağıda yer alan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazarak bizlerle hızlıca paylaşımda bulunabilirsiniz.