e
sv

İki Kişi İle Oynanan Oyun SplitFire! Android İçin Yayınlandı

iki kisi ile oynanan oyun splitfire android icin yayinlandi FFly8jdb | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İki Kişi İle Oynanan Oyun SplitFire! Android İçin Yayınlandı

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini bağımsız stüdyo Comyune Technologies’in yaptığı iki kişilik cümbüş oyunu SplitFire!, Android aygıtlar için yayınlandı.

Oyunda aygıtınız iki ekrana bölünüyor ve bir arkadaşınız ile birlikte oyunu oynayabiliyorsunuz. Oyun tek ekran iki kişinin oynaması için özel olarak tasarlandığı için oynanış rahat. Her oyuncu oyuna başladığında bir gemiyle başlıyor ve 30 saniye boyunca ekrandaki eşya ve silahları toplayabiliyorsunuz. 30 saniye bittikten sonra da alabildiğiniz eşyalar ve silahlar ile savaşa başlıyorsunuz. Son derece eğlenceli durduğunu söylemek gerek. Yapacak bir şey bulamadığınız zaman arkadaş grubunuz ile eğlenebileceğiniz bir oyun. Ancak cihazınızın ekranı küçük ise istemeden birnirinizin oyununa müdahale edebilirsiniz, bu da ufak tartışmalara yol açabilir.

SplitFire!

Oyun şu anda sırf Android aygıtlar bulunuyor lakin yakın vakitte bir iOS sürümünün geleceği de söylendi. Oyunun Google Play üzerindeki fiyatı 9,79 TL. Oyunu aygıtınıza kurabilmek için Android 4.3 yahut sonraki bir sürümü kullanıyor olmanız gerekiyor. Oyunun boyutu da 40 MB.

Oyun Hakkında

SplitFire, tek bir mobil cihazda oynanan benzersiz bir bölünmüş ekran çok oyunculu oyundur. Her oyuncu bir neon uzay gemisini kullanır ve savaş başlamadan önce yarışmak ve öğeleri toplamak için 30 saniyeye sahiptir! Daha sonra her oyuncu diğerini yok etmek için bu eşyaları ve silahları kullanmalıdır!

Web sitemizdeki benzer içerikli makalelere buradan ulaşabilirsiniz.

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI