e
sv

HUAWEI Mate 40 Pro ile Ultra Geniş Açılı Çekimler

huawei mate 40 pro ile ultra genis acili cekimler 3tUZEJNm | Tekno Deha
avatar

Kaan Çabuk

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Amiral gemisi HUAWEI Mate Serisi’nin üç jenerasyonunda de kullanıcılar geniş açılı çekimlere artan ölçüde detay sığdırmayı başardılar. Ünlü kamera markası Leica ile ortaklaşa tasarlanan HUAWEI Mate 40 Pro’da son teknoloji Ultra Geniş Cine Kamera kullanılıyor.

Daha geniş açılı görünüm ve küme fotoğrafları çekin

Huawei’nin Ultra Geniş Cine Kamerası ve Ultra Vision Selfie kamerası ister dağlar ister gökdelenler, isterse yalnızca büyük bir arkadaş kümesi olsun, kadraja daha fazlasını sığdırmanıza yardımcı olur. HUAWEI Mate 40 Pro’nun son derece geniş görüş alanı, sizin ve arkadaşlarınızın restoran yahut konutta masanın etrafında hoş bir fotoğrafını çekmek için zorlanmayacağınız manasına gelir. Ayrıyeten, görünüm fotoğrafçılığınıza ekstra bir tesir ve yoğunluk kazandırarak, baktığınız her şeyi tam manasıyla sergilemenize yardımcı olur.

 

Balık gözü lens bozulması, akıllı telefon fotoğrafçılığında birden fazla vakit gözden kaçan bir sıkıntıdır ve HUAWEI Mate 40 Pro’nun bozulma düzeltme algoritması, eşsiz geniş açı fotoğrafçılığı sunar. Artık, bir küme fotoğrafının neresinde olursanız olun, yüzünüzün gerilmesi yahut çarpık olması konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Keskin ve istikrarlı imaj

Ultra Geniş Cine Kamera, geniş ve güçlü tesirli olduğu kadar detaylı ve istikrarlı manzaralar üretmek için Huawei’nin en âlâ donanım ve yazılım tahlilleriyle geliştirildi. Geniş boyutlu 1 / 1,53 inç sensörün yanı sıra büyük 1.6μm pikselleri ile HUAWEI Mate 40 Pro, varlıklı renklere sahip keskin, detaylı imgeler üretmek için ışık alımını en üst seviyeye çıkarır. Öznenin gölgede olduğu karşıt aydınlatmalı ortamlarda bile, örneğin parlak bir pencereye nazaran kadrajlanmış durumda, akıllı algoritmalar renkleri çok parlak hale getirmeden yahut art plan detaylarını feda etmeden ön plandaki ışığı ve ayrıntısı optimize etmeye yardımcı olur.

Her türlü aydınlatma ortamında kullanımı kolay

Bu da bizi, lakin hava karardıktan sonra görülebilen Ultra Geniş Cine Kameranın tahminen de en etkileyici özelliğine götürüyor. Mükemmel gece çekimleri yapmak için Gece Moduna geçmeniz bile gerekmez. HUAWEI Mate 40 Pro, sokak lambaları yahut neon mağaza işaretleri üzere kuvvetli aydınlatma ortamlarında karmaşık ışık kaynakları ile oynar ve inanılmaz derecede gerçekçi renkler üretmek için mercek yansımasını keser. Bir akıllı telefon kamerasında mümkün olan en düzgün gece çekimlerini arıyorsanız, HUAWEI Mate 40 Pro, yaratıcı olmanız için size daha fazla vakit bırakan ekstra rahatlık düzeyi sunar.

HUAWEI Mate 40 Pro ile Ultra Geniş Açılı Çekimler

EMUI 11’de Huawei Share ve Huawei’nin sadece akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar için değil, birebir vakitte ses, giyilebilir aygıtlar ve mesken teknolojisi için de devam eden genişlemesi sayesinde, en sevdiğiniz fotoğrafları rastgele bir üçüncü parti yazılıma gereksinim duymadan paylaşmak artık her zamankinden daha kolay.

Huawei’nin açık ve inançlı uygulama platformu AppGallery, artık her gün yenileri eklenen binlerce tanınan global ve lokal uygulamayı barındırıyor. Huawei’nin resmi arama motoru Petal Search, dünya çapındaki kullanıcılara Instagram, Facebook ve WhatsApp üzere en sevdikleri uygulamaların yanı sıra haberler, görüntüler, fotoğraflar, alışveriş, uçuşlar ve lokal işletmelerde arama yapabilecekleri bir yer de sunuyor.

HUAWEI Mate40 Pro, 13.999 TL tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatı ile tüketicilere sunuluyor. Teslimattan sonra siparişlerim sekmesinden “İnceleme Yaz” seçeneğine tıklayarak yorum bırakan tüketiciler, HUAWEI Band 4 Pro’yu 1 TL karşılığı alabileceği kupon kodu da kazanıyorlar.

Benzer makaleler için: Tekno Deha | En Hızlı ve Güncel Teknoloji Portalı

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

HUAWEI Mate 40 Pro ile Ultra Geniş Açılı Çekimler