e
sv

HUAWEI FreeBuds Studio – Gürültü Engelleme Sistemli Kulaklık!

dinamik gurultu engelleme sistemli kulaklik huawei freebuds studio DHtbnLfv | Tekno Deha
avatar

Kaan Çabuk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

HUAWEI FreeBuds Studio

Piyasada çok sayıda ANC kulaklık bulunuyor, fakat bunlar, istenmeyen gürültü senaryolarını karşılamak için çoklukla tek bir gürültü giderme modu kullanıyor. Sonuç olarak, kulaklıklar metro üzere gürültülü yerlerde gürültü düzeyini düşürebilmesine karşın, nispeten sessiz bir yerde kullanılırken doğal ses veremiyor.

HUAWEI FreeBuds Studio, dahili IMU sensörü ve mikrofon sisteminden oluşan dinamik bir gürültü algılama sistemi ile ANC denetim sistemine sahip. Dinamik algılama sistemi, kulaklıkların ortam seslerini hakikat bir biçimde tanımlamasına müsaade verirken, ANC denetim sistemi etrafındaki sesleri belirlemek için birden fazla mikrofon kullanıyor ve böylelikle üç mod ortasında akla yatkın geçiş yapıyor: Ultra Mod, Genel Mod ve Rahat Mod.

 

Örneğin, çok gürültülü bir uçakta yahut trende olduğunuzda, kulaklıklar otomatik olarak Ultra Moda geçiyor. Restoranlar ve kafeler üzere yerlerde Genel Modda çalışıyor. Birebir halde, kütüphane yahut ofis üzere sessiz yerlerde, daha doğal ve rahat gürültü tedbire efektleri için Rahat Moduna ahenk sağlıyor.

Akıllı ANC özelliklerine ek olarak, HUAWEI FreeBuds Studio ayrıyeten iki Duyma Modu, Farkındalık Modu ve Ses Modu sağlıyor. Sokakta yürürken, Farkındalık Modunu aktifleştirmek için sol kulaklıktaki ANC düğmesine basıldığında, araçların seslerinden haberdar olunabilir ve müzik dinlerken kullanıcı güvenliği sağlanabilir. HUAWEI FreeBuds Studio ayrıyeten, daha net insan konuşmasını vurgularken ortam sesini azaltabilen eşsiz bir ses moduna sahip. Bu mod, kullanıcıların kulaklıkları çıkarmadan süratli konuşma yapabilecekleri manasına gelir. Bu modu kullanarak, metrodaki yahut hava alanındaki duyurulardan da kullanıcılar haberdar olabilir.

Hi-Fi kalitesinde müzik için yüksek çözünürlüklü ses

HUAWEI FreeBuds Studio, yüksek çözünürlüklü müzik çalarlarda yaygın olarak kullanılan Hi-Fi düzeyinde bir ses yongası ile güçlendirilmiş. Saf ve detaylı sesler üretmek için ses sinyali bozulmasını ve art plan gürültülerini tesirli bir halde azaltan kulaklıklar ayrıyeten daha geniş bir frekans yansısı ve daha yüksek hassasiyet sağlayan 4 katmanlı 40 mm polimer diyaframa sahip. Çip ve diyaframdaki bu inovasyon, HUAWEI FreeBuds Studio’nun 4 Hz ile 48 kHz ortasında ultra geniş bir frekans reaksiyonu aralığı sunmasına ve güçlü detaylara sahip yüksek çözünürlüklü müzik dinletebilmesine imkan tanıyor.

Gürültü Engelleme Sistemli Kulaklık: HUAWEI FreeBuds Studio

Birebir vakitte, ses transferi sırasında ses kalitesindeki hasarı gidermek için HUAWEI FreeBuds Studio, 960 kbps’ye kadar yüksek süratli ve kararlı ses transferini desteklemek için Huawei’nin kendi geliştirdiği yüksek çözünürlüklü codec’i olan L2HC’yi kullanıyor.

Çift aygıt tarifli temas seçeneği

FreeBuds Studio, Android, iOS ve Windows aygıtlarla çift aygıt ilişkisini desteklediği için, kullanıcı birden fazla aygıt kullanıyorsa ilişki değiştirmesine gerek kalmıyor. Örneğin, FreeBuds Studio birebir anda bir tablet ve akıllı telefona bağlanabiliyor. Tablette müzik dinlerken yahut bir görüntü izlerken, akıllı telefonu tekrar bağlamadan kulaklıkları kullanarak telefon konuşmaları yapılabiliyor.

Daha da kıymetlisi, FreeBuds Studio, 360 derecelik Bluetooth sinyal kapsama alanı sunan çift anten dizaynına sahip bölümdeki birinci kulaklık.

FreeBuds Studio, Siyah ve Şampanya Sarısı renk seçenekleriyle 3.499 TL tavsiye edilen son tüketici fiyatıyla kaliteli ses meraklılarına Huawei Online Mağaza üzerinden sunuluyor. HUAWEI FreeBuds Studio satın almak isteyen kullanıcılar da vade farksız 6 taksit avantajından faydalanabiliyorlar.

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI