e
sv

Hitman 3 korsana yenik mi düştü?

hitman 3 korsana yenik mi dustu OHti4lQ6 | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

IO Interactive tarafından geliştirilen Hitman serisinin son oyunu Hitman 3, PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S ve Xbox One için piyasaya sürüldü. Serinin son oyunu olarak öyküye nokta koyacak oyun, Epic Games üzerinden satın alınabilir durumda.

Kısım bölüm yayımlanma sistemini Hitman 2 ile geride bırakan oyun serisi, Hitman 3 ile de bu durumu devam ettirecek. Dubai, Dartmoor, Berlin, Chongqing, Mendoza ve Karpatlar olmak üzere oyunda toplamda 6 farklı vazife mevcut. Şayet Hitman 1 ve Hitman 2 oyunlarına sahipseniz, bu oyunlardaki pozisyonlara da Hitman 3 ile seyahat edebiliyorsunuz. Bu iki oyuna sahip değilseniz de dilerseniz ek paketler satın alarak bu özelliği etkinleştirebilirsiniz.

Satış fiyatı 260 TL olarak belirlenmiş Hitman 3‘ü, PC için şu anlık yalnızca Epic Games‘den satın alabiliyorsunuz. Pekala dün Türkiye ile birlikte tüm dünyada tıpkı anda piyasaya sürülen Hitman serisinin son oyunu, korsana yenik mi düştü?

Hitman 3 torrente düştü mü?

Casus 47‘yi canlandırdığımız Hitman serisinin son oyunu Hitman 3‘ün, serideki en düzgün oyun olduğu söyleniyor. Metacritic puanı şu an için 88 olan oyun, çıktığı üzere korsana yenik düştü.

hitman

Hitman 3, CODEX tarafından torrente düştü. Serinin bir evvelki oyunu Hitman 2 de Denuvo 5.2 kullanmasına karşın çıkmadan iki evvel FCKDRM isimli crack kümesi tarafından kırılmıştı. Pekala oyunu oynamak için nasıl bir donanıma sahip olmanız gerekiyor? Sizin bilgisayarınız Hitman 3‘ü kaldırabilir mi?

Hitman III Sistem İhtiyaçları

Hitman 3 Minimum Sistem İhtiyaçları

İşlemci: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz yahut AMD CPU Phenom II X4 940
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 yahut Radeon HD 7870
RAM: 8 GB
Depolama: 80 GB
İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
DirectX: Sürüm 12

Hitman 3 Önerilen Sistem İhtiyaçları

İşlemci: Intel CPU Core i7 4790 4 GHz
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1070 yahut AMD GPU Radeon RX Vega 56 8GB
RAM: 16 GB
Depolama: 80 GB
İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
DirectX: Sürüm 12

Hitman 1 ve 2‘yi oynamış mıydınız? Hitman 3‘ü oynamayı düşünüyor musunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

Benzer makaleler için: teknodeha.com

 

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Hitman 3 korsana yenik mi düştü?