e
sv

Happymod Nedir ve Ne İşe Yarar?

happymod nedir
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

HappyMod, mağaza gibi gözüken bir uygulamadır ve son zamanlarda android platformunda adından sık sık söz ettirmektedir. Bu uygulamanın temel hedefi oyunlar için geliştirilen mod sunumlarını yapan bir platform olmaktır. Tabii ki daha detaylı durumlarda vardır. Biz de bu yazımızda Happymod nedir ve ne işe yarar ile ilgili sizlere bilgi vereceğiz. 

Google işletim sistemi android açık kaynak kodludur. Yani resmi mağaza dışından APK yolu ile uygulama yüklemeye izin vermektedir. Bu uygulamalardan biri de son zamanlarda adından sık sık bahsettiren HappyMod uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Happymod Nedir?

HappyMod uygulamasını android cihazlarda kullanabilirsiniz. Mağaza gibi gözüken bu uygulama aracılığı ile bilinen oyunlara yönelik modlar ve hileleri bulabilirsiniz. Yani tek bir tık ile HappyMod üzerinden modları yükleyebilir ve oyuna kurabilirsiniz. 

HappyMod, oyunculara modlar sunan bir pazar uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır. Pazar uygulaması ile birlikte oyuncular, çeşitli oyunlar için geliştirilmiş eğlence modlarını yükleyebilir, test edebilir ve en iyi olanı seçebilir. Tabii ki modlarla birlikte işin içine hilelerde girebilir. 

HappyMod uygulaması Play Store’da neden yok?

Bu uygulama Play Store’da bulunmamaktadır. Yani APK olarak yüklenmesi gerekmektedir. APK olarak yükleyip yüklememek size kalmıştır. Play Store’da bulunmama nedeni hile ve mod barındırmasıdır. Bu sebepten Play Store kabul etmemektedir. 

HappyMod ile modları test edebilir ve indirebilirsiniz. HappyMod bu modları oluşturmamaktadır. On binlerce dosyayı içinde bulundurduğu için oyunlar için mod arayan kişilerin sık sık uğradığı bir uygulamadır.

Bu uygulamanın amacı, içinde bulunan modların hepsinin çalıştığından emin olmaktır. Bu mod indirirken yama uygulandığı ya da güncelliğini koruduğu anlamına gelmektedir. Bütün modlar, hangi oyun için indiriliyorsa çalışmalıdır. 

HappyMod uygulaması nasıl yüklenir?

Bu uygulamayı APK olarak yüklemeniz gerekmektedir. Bu durumda telefonunuzun güvenlik ayarlarında değişiklik yapmalısınız. Uygulamanın resmi sitesi aracılığı ile uygulamayı bulabilirsiniz. 

 • Android telefonunuzda Ayarlar kısmına erişim sağlayın.
 • Güvenlik kısmına girin ve Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğini açın.
 • HappyMod’a ait olan APK dosyasını telefonunuza yükleyin. APK dosyasına HappyMod resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.
 • Karşınıza gelecek güvenlik uyarısında Tamam butonuna tıklayın.
 • Telefonunuzda yer alan İndirilenler klasörüne giriş yapın ve APK dosyasına iki kez tıklayın.

Bu adımları takip ederek uygulamayı yükleyebilirsiniz. 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için HappyMod nedir ve ne işe yarar sorularına cevap verdik. Başka bir içerikte görüşmek üzere!

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.