e
sv

Haftalık Mobil Oyun Önerileri 05: Bridge Constructor: The Walking Dead

haftalik tasinabilir oyun onerisi 05 bridge constructor the walking dead | Tekno Deha
avatar

Kaan Çabuk

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Haftalık Mobil Oyun Önerileri 05: Bridge Constructor: The Walking Dead

Köprü inşa etme oyunları 2010 yılında hayatımıza daha fazla giren ve örneklerinin önemli manada arttığı bir 10 yıl oldu. Niyet usulü olarak çok hoş bir oyun lakin geliştirme konusunda çok fazla seçenek ne yazık ki yok bu yüzden biraz yaratıcı olmak gerekiyor. Bridge Constructor serisinin yeni oyunu da bu yaratıcılığı göstermiş aslında. Bu yeni yaratıcı oyun da haftalık taşınabilir oyun tekliflerimizin yeni üyesi.

Yayıncılığını Headup Games’in yaptığı, geliştiriciliğini ise ClockStone’un yaptığı Bridge Constructor serisinin yeni oyunu Bridge Constructor: The Walking Dead bu hafta sizlere önerdiğimiz oyun. Şimdi yeni bir oyun olduğunu da söyleyelim.

Haftalık Mobil Oyun Önerileri 05: Bridge Constructor: The Walking Dead

Bridge Constructor oyununa ya da bu stilde öbür bir oyuna birden fazla oyuncu kesinlikle denk gelmiştir. Mekanikler kolay ancak çözmesi sıkıntı. Klasik bir bulmaca oyunu yani kısaca. Çeşitli yükte ve boyutta araçların köprüden geçebilmesi için paranızın yettiği kadar kaliteli bir köprü yapıyorsunuz ve araç geçebilirse karşıya kısmı geçiyorsunuz. Elbette köprüyü inşa etmek için birçok yol var ve büsbütün sizin marifetinize kalmış durumda.

Bridge Constructor: The Walking Dead’in yaratıcılık yaptığı kısım ise zombiler. Evvelce oyunda çok anlamlandırılamayan sebeplerle köprü yapıyorduk. Bu sefer The Walking Dead dizisinden tanınan karakterleri zombilerden kurtarmaya çalışıyorsunuz. Yalnızca zombilerden kaçmayıp tıpkı vakitte onları öldürmek için de çeşitli yollara başvurabiliyorsunuz. Son olarak zombiler için hazırlanan mevt animasyonları da yer yer keyifli anla yaşatabiliyor.

Haftalık Mobil Oyun Önerileri 05: Bridge Constructor: The Walking Dead

Toparlamak gerekirse bu oyunu Bridge Constructor oyunlarından keyif alan herkese, genel manada da bulmaca oyunu seven herkese rahatlıkla öneriyorum. Oyunu şu anda App Store üzerinde 27,99 TL’ye, Google Play üzerinde ise 21,99 TL’ye bulabilirsiniz. Mağaza temaslarını aşağıda bulabilirsiniz.

| Tekno Deha Haftalık Mobil Oyun Önerileri 05: Bridge Constructor: The Walking Dead platform apple | Tekno Deha

Bridge Constructor: TWDHeadup GmbH Oyunlar ₺27,99 246.6 MB

Bridge Constructor: The Walking DeadHeadup Bulmaca ₺27,99 135M

 

 

Benzer makaleler için buraya tıklayabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI