e
sv

Palit Madenciler İçin Tekrardan Gtx 1060 Üretmeyi Planlıyor

avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Palit Madenciler İçin Tekrardan Gtx 1060 Üretmeyi Planlıyor

Kripto para madenciliği işi yeniden patlıyor ve BIR PC Gamer raporuna göre Palit dalgaya binmeye hazırlanıyor olabilir. Şirket, Avrasya Ekonomi Komisyonu’na (AET) birden fazla P106 grafik kartı kaydetti. Her zaman olduğu gibi, bu kayıtlı modeller pazara çıkabilir veya olmayabilir.

Palit, diğer birçok marka gibi, P106-100’ü 2017’de piyasaya sürdü. Grafik kartı GP106 Pascal silikona dayanıyordu, bu da son derece başarılı GeForce GTX 1060’a güç veren aynı kalıp . Aslında, P106-100 ve GeForce GTX 1060, ilkinde video çıkışlarının kaldırılmasının yanı sıra kelimenin tam anlamıyla aynı grafik kartıydı. Gelecek olan kartlarda P106-100 adıyla gelecek yüksek bir ihtimal ile 1060 oyuncular için P106-100 minningciler için.

PC Gamer’ın belirttiği gibi, yeni parça numaraları orijinal parça numaralarına kıyasla farklı bir isimlendirmeye sahiptir. Kayıtlı parça numaraları Palit’in son nesil GTX 16 serisi grafik kartlarına uygun. Ancak, üreticinin grafik kartını TU116 Turing silikonuyla güncellemesi olası değildir. Kripto para madenciliği işinin son zamanlarda canlandırılması göz önüne alındığında, Palit sadece deposunda sahip olabileceği artık envanteri boşaltıyor olabilir. Palit’in yaptığı şeyi büyük ihtimal diğer firmalarda yapacaktır siz bu konuda ne düşünüyorsunuz yorumlarda belirtmeyi unutmayınız. Palit Madenciler İçin Tekrardan Gtx 1060 Üretmeyi Planlıyor hakkında ne düşünüyorsunuz yorumlarda belirtmeyi unutmayınız.

Palit Madenciler İçin Tekrardan Gtx 1060 Üretmeyi Planlıyor

Nvidia, en son Kripto Para Madenciliği İşlemcisi (CMP) grafik kartı serisini başlatmak için Turing’i geri dönüştürdü. 30HX, Nvidia’nın giriş seviyesi kripto madenciliği SKU’sudur. Ve gördüğümüz gibi, muhtemelen TU116 silikonu, GeForce GTX 1660 Superiçindeki kalıp . Nvidia, 30HX’ini 26 MH/s’ye kadar Ethereum hash oranıyla değerlendirir. Minerstat’a göre, P106-100 21 MH / s hash oranı için hala iyi, bu dört yaşındaki bir grafik kartı için fena değil.

30HX ve 40HX’in yılın ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanıyor. Ancak Nvidia henüz CMP cihazlarının hiçbirinin fiyatlandırmasını açıklamadı. Ancak, en son GeForce Game Ready 461.72 WHQL sürücüsünde 30HX ve 40HX’ten bahsedildiğini zaten gördük, bu yüzden hemen köşede olmalılar. Palit yeni P106-100’ü doğru fiyatlarsa, üretici kesinlikle Nvidia’nın CMP’sinden kripto para karından oda yararlanabilir düşük fiyatla çıkarsa çok güzel satışda yapabilir eğer yüksek fiyattan çıkarsa unutulur gider.

Sizce Gtx 1060 lar yeniden üretilirse fiyatları nasıl olur satılırmı ne düşünüyorsunuz? Bence yüksek satış miktarı görmez bence minningciler anca çok güzel bir fiyatla çıkarsa alırlar .

Palit yerine Nvidia nında böyle planları vardı aslında kartımız P106-100 adı altında tekrardan çıkarsa özellikleri böyle olacak.

Palit Madenciler İçin Tekrardan Gtx 1060 Üretmeyi Planlıyor

Palit Madenciler İçin Tekrardan Gtx 1060 Üretmeyi Planlıyor

Fotoğrafları aldığım siteye gitmek için buraya tıklayınız.

Yani bildiğiniz GTX 1060 farklı bir yönü yok minningciler tarafından alınabilir hala güze kart yani ne diyeyim ne durumalar düştük.

 

Palit Madenciler İçin Tekrardan Gtx 1060 Üretmeyi Planlıyor hakkındaki yazımız buraya kadardı, sizin  Palit Madenciler İçin Tekrardan Gtx 1060 Üretmeyi Planlıyor hakkında görüşleriniz neler? Aşağı kısımda bulunan yorum bölümünde görüşlerinizi belirtmeyi unutmayınız. Web sitemizde bulunan teknoloji haberleri ve sosyal medya kategorimizdeki yazılara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz