e
sv

GTA VI İle İlgili Resmi Sonunda Açıklama Geldi!

GTA 6
avatar

Barış Yalçın

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Rockstar Games’ten uzun süre sonra GTA VI ile ilgili açıklama geldi. Açıklamalarda oyun ile ilgili birkaç ipucu da verildi.

GTA VI İle İlgili Resmi Sonunda Açıklama Geldi!

Yakın bir zaman önce GTA VI ile ilgili Rockstar Games’ten ilk resmi açıklama geldi. GTA V’in piyasaya sürülmesinin ardından çok uzun bir süre geçti. Oyunun Online modunun oyuncular tarafından çok sevilmesinin ardından, şirket Online modun üzerine çalışmalarını arttırdı. Hatta geçtiğimiz günlerde GTA V Online moduna büyük güncellemeler geldi.

GTA 6 ile ilgili ilk resmi açıklama sonunda geldi!

Uzun bir süre zarfından sonra GTA VI ile ilgili sızıntılar çıkmaya başladı. GTA V’in online modunun büyük rağbet görmesinin ardından GTA VI’da hikaye tarafının çıkmayacağı, sadece online versiyonun çıkacağı hakkında sızıntılar ortaya atılmıştı. Bu iddia karşısında oyun dünyası resmen ikiye ayrılmıştı. Bir kesim Rockstar Games’in bugüne kadar hikayesi olmayan oyun piyasaya sürmediğini bu nedenle oyunun hikayeli olması gerektiğini savunurken, diğer kesim şirketin fikir değiştirip GTA VI’yı hikayesiz olarak piyasaya süreceğini savundu.

Yakın zaman önceyse Rockstar Games’ten bu tartışmayı sonlandıracak türden bir açıklama geldi. Şirket çalışanlarının açıklamalarında, GTA VI’da tek oyunculu hikayesinin bulunacağını söylediler. Ayrıca GTA Online’nın da geliştirmeye devam edip, yeni güncellemeler alacağını belirttiler. 

Geçtiğimiz günlerde GTA Online, büyük bir güncelleme almıştı. Şirket çalışanları bunun gibi daha bir çok güncellemenin geleceğini söylerken, oyuncuların tek başına yapabileceği görevlerin de yakında ekleneceğinden bahsettiler.

Böylece iddiaların asılsız olduğu, GTA VI’nın hikaye modunun olacağı kesinleşmiş oldu. 

Benzer makaleler için buraya tıklayabilirsiniz.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI