e
sv

Rockstar, 12 Şubat’ta GTA Online Ve Red Dead Online’da Hediye Dağıtıyor!

gta teknodeha.com2 | Tekno Deha
avatar

Arda

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dünya genelinde etkili olan Covid-19 salgınının oyun sektörüne olumlu etkileri oldu. GTA Online ve Red Dead Online ile para basmaya devam eden Rockstar Games, oyunculara teşekkür olarak GTA Online ve Red Dead Online’da hediyeler dağıtılacak.

Evlerimizde geçirdiğimiz uzun günler boyunca oyunlar, sınırlı eğlence kaynaklarımızdan biriydi. Haliyle oyun sektöründe en sevilen oyunlardan bazıları GTA ve RDR, büyük başarılar yakalayarak tüm zamanların en yüksek oyuncu sayısına ulaştı. Bu başarının ardından tüm oyuncuları kapsayacak ödüller dağıtılıyor.

gta teknodeha.com | Tekno Deha

Rockstar’dan Teşekkür

Rockstar, yayınladığı teşekkür yazısında hem oyunların bu sayıya ulaşmasını sağlayan oyunculara hem de Twitch, YouTube gibi platformlardaki içerik üreticilerine teşekkür etti.

Gta Online’a 12 Şubat tarihine kadar giriş yapan herkese ücretsiz kostümler dağıtılacak.

Red Dead Online’da ise 15 Şubat’a kadar giriş yapan tüm oyunculara ücretsiz 5000 XP, binek ve kostüm gibi hediyeler kazanacak.

Hediyeler bir sonraki hafta hesaplara verilecek.

Bu yılın gelecek zamanlarında iki oyuna da ilgi çekici içerik güncellemeleri geleceği duyuruldu. Ayrıca GTA Online’da ilerleyen vakitlerde daha fazla oyun içi para ve ücretsiz araç kazanma şansı olacak.

Rockstar’ın Yazdığı Teşekkür Yazısı:

rdr gta teknodeha.com | Tekno Deha

‘Rockstar Games’ten herkes; böyle benzersiz bir yıl için tüm topluluğa teşekkür ediyor.

…biz GTA Online ve Red Dead Online’ı geliştirmeye devam ettikçe böyle bir topluluğun oluştuğunu görmek inanılmazdı.

Çok iyi geri bildirimler aldık, ve iki oyun için de rekorlar kırılan bu yılda bizimle olan herkese minnettarız.

GTA Online, geçen yıldan daha yüksek oyuncu sayısına ulaşarak kendi rekorunu bir kez daha kırdı. Aynı zamanda Red Dead Online da geçen Aralık’ta oyunu betaya açtığımızdan beri sürekli oyuncu kazanmaya devam etti. GTA 5 ve RDR2 ayrıca 2020’de video izlenme rekorları kırdı- YouTube’daki içerik üreticilerine de yarattıkları eğlenceli, hünerli ve sanatsal içerikler için çok teşekkürler.

Bunların yanı sıra The Cayo Perico Heist’ın piyasaya sürülmesi de solo oynanabilen bir soygun olmasıyla çığır açtı – oyuncuların yarısından fazlası, El Rubio’nun yerleşkesine tek başına baskın yapmayı tercih etti.

Özel Hediyeler ve Daha Fazlası Yakında

İki oyunda da yer alan onca tecrübeyle, bunları oynamak için daha iyi bir zaman hiç olmamıştı. Bunu kutlamak için, Red Dead Online oyuncularına ücretsiz bir at, ücretsiz bir ahır, 5000 Club XP ve daha fazlasını içeren özel bir hediye paketi sunuyoruz. GTA Online’ı da 12 Şubat’a kadar oynarsanız birkaç benzersiz oyun içi kostüm kazanabilirsiniz – ”the Rockstar Cap” ve ”Rockstar Rolling Tee”, ikisi de bir sonraki hafta dolabınızda olacak. Hediyeler 16 Şubat’ta oyuna girdikten sonra 72 saat içerisinde tanımlanacak.

gta 1 teknodeha.com | Tekno Deha

Bu yıl iki oyuna da gelecek ilgi çekici güncellemeler, Red Dead Online’daki solo oyuncular için yeni iş imkanları için – ve GTA Online’a yakın zamanda gelecek yeni kutlama etkinliklerinde daha fazla oyun içi para, yeni teçhizatlar ve ücretsiz bir araç kazanabilmek, ayrıca Red Dead Online’da bir dizi yeni teklif ve ödüller için takipte kalın.’

gta 2 teknodeha.com | Tekno Deha

Rockstar’ın yaptığı tüm açıklamanın İngilizce versiyonuna bu linkten ulaşabilirsiniz.

Rockstar’ın verdiği hediyeler şimdilik bu kadardı. Aşağı kısımda bulunan yorum bölümünde görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Sitemizdeki diğer oyun haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.