e
sv

GTA 6 Bir E-posta İle Gündeme Geldi

grand theft auto 6 bir e posta ile gundeme geldi ZRF4fp3M | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

GTA 6 Bir E-posta İle Gündeme Geldi

Yaklaşık 8 yıl önce tanıtılan Grand Theft Auto 5, birçok kişi tarafından aktif olarak oynanmaya devam ediyor. Chiko Kan adlı müzik yapımcısı, kendisine GTA 6 ile ilgili gönderilen e-posta içeriğini paylaştı.

Grand Theft Auto 6 için birkaç yıl daha bekleyebiliriz

Red Dead Redemption 2 oyunu yayınladıktan Grand Theft Auto 6 ile ilgili sessizliğini koruyan Rockstar Games, geçtiğimiz aylarda bazı spekülasyonlar ile gündeme geldi.

GTA 6

Chiko Kan adlı bir müzik yapımcısı, GTA 6 ile ilgili gönderilen e-posta içeriğini paylaştı. Bazı analistler e-postada bahsedilen diğer projelerin Grand Theft Auto Online ve Red Dead Online olduğunu öne sürdü. Ayrıca Yan2295 adlı Twitter kullanıcısı GTA 6’nın yakın zamanda piyasaya sürülmeyeceğini iddia etti. Her ne kadar arkasında büyük bir kanıt olmasa da bu kadar sevilen bir oyun hakkındaki söylentiler bile büyük bir heyecana yol açıyor.

Bir Reddit kullanıcısı, paylaşılan ekran görüntüsünde bazı paragrafların farklı font ile yazıldığını ve ekran görüntüsünün sahte olabileceğini belirtti. Henüz şirketten açıklama gelmese de GTA 6 için bir süre daha beklememiz gerektiği söyleniyor.

GTA 6’nın diğer oyunlara göre farklı bir bakıç açısıyla geliştirildiği iddia ediliyor. Şirketin Grand Theft Auto 6 için Bully 2 oyununun geliştirme sürecini durdurduğu da iddialar arasında yer alıyor.

Peki ya sizlerin bu konu hakkındaki düşünceleri nedir?

Web sitemizdeki benzer içerikli makalelere buradan göz atabilirsiniz.