e
sv

GTA 5’deki Diyaloglar, Gerçek Hayatta Canlandırıldı!

GTA 5deki Diyaloglar Gercek Hayatta Canlandirildi | Tekno Deha
avatar

Barış Yalçın

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e1

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

GTA 5’in 3 ana karakterlerinden biri olan Franklin, oyunda geçen bir diyalog nedeniyle herkesten küfür yemeye başladı. Bunun nedeniyse bir dizi projesi olarak karşımıza çıkan GTA V Real-Life Comparisons’ın tanıtımında karşımıza çıkan bir replik.
GTA 5 Franklin ve Lamar, Oyundaki Bir Sahneyi Canlandırdı - Tamindir

Rockstar Games‘in 2013 yılında piyasaya sürdüğü GTA 5, yayınlanmasının üzerinden yıllar geçmiş olmasına rağmen popülaritesini hiç yitirmedi. Çok sıkı bir fan kitlesi olan oyun, bugün bile en çok en satanlar arasında yer almayı başarıyor. Ancak yaşanan son gelişmeler, bu oyunun hayatımızın bir parçası haline gelmiş olabileceğini düşündürüyor.

GTA 5, hikayesinin yanında hayatımıza bazı karakterler de sokmayı başaran bir oyun. Ayrıca bu karakterlerin birbirleriyle olan diyalogları da oldukça popüler. Bunların en çok bilinenlerinden biri de hiç şüphesiz Franklin ile Lamar arasında geçen “saç stili” muhabbeti. İşte bu muhabbet şimdi hem bir dizinin tanıtım videosu oldu hem de yeni bir akımın başlamasına yol açtı.

İşte Lamar ile Franklin arasında yaşanan o diyalog

 

GTA 5’teki karakterlere hayat veren seslendirenler, bir süredir yeni bir dizi hakkında çalışıyorlar. “GTA V Real-Life Comparisons” olarak adlandırılan bu dizinin ilk fragmanı da geçtiğimiz saatlerde yayınlandı. Tanıtımda kullanılan ilk replikse, işte az önce izlediğiniz diyalogdu. Şimdi izleyeceğiniz video, o sahnenin gerçek dünyada nasıl olduğunu bizlere gösteriyor.

 

 

Söz konusu replik, yayınlanalı kısa bir süre olmasına rağmen 2,5 milyon civarında görüntüleme aldı. Ancak replik, sadece ses sanatçılarının değil, oyunseverlerin de ilgisini çekti. Videonun yayınlanmasından sonra Franklin’in karşısına farklı karakterler koyan oyunseverler, GTA 5 hayranlarına eğlenceli anlar ortaya çıktı. Ayrıca kısa bir süre önce yayınlanan ve aynı repliğin yer aldığı diğer videolar da izlenme rekorları kırmayı başardı.

 

 

Franklin, GTA 5’in sevilen karakterlerinden bir tanesiydi. Ancak bu karakter, şu sıralar herkesten küfür yiyor. Oyuncuların başlattığı akımın ne zaman sona ereceğini ise zaman gösterecek.

Benzer makaleler için buraya tıklayın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

GTA 5’deki Diyaloglar, Gerçek Hayatta Canlandırıldı!