e
sv

GTA 5 Online ‘a Bu Hafta 5 Yeni Radyo İstasyonu Geliyor

gta 5 onlinea bu hafta 5 yeni radyo istasyonu geliyor hZqzF7k1 | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

GTA 5 Online ‘a Bu Hafta 5 Yeni Radyo İstasyonu Geliyor

 

Grand Theft Auto V’nin Çevrimiçi modu, Cayo Perico Heist için bu hafta büyük bir güncelleme alıyor; bu, yepyeni bir sosyal alan ve şu anda detaylandırılmış olan büyük bir radyo güncellemesi de dahil olmak üzere birçok yeni malzeme ekliyor. Oyun beş yeni radyo istasyonu ekliyor ve bazı büyük sanatçılar dahil oluyor.

Rockstar tarafından paylaşılan haberde, yeni kanalların her biri ayrıntılı olarak açıklanmıştır. İlki olan Still Slipping Los Santos, İngiliz DJ Joy Orbison tarafından yönetiliyor. Görünüşe göre bu bir korsan radyo istasyonu olacak ve GTA Online’a gelen yeni görevlerden bazılarıyla bağlantılı olacak.

Sonrak istasyon ise Julian Casablancas’ın ev sahipliği yaptığı Kult FM 99.1. Bu şarkı Joy Division, New Order ve Velvet Underground gibi pek çok geri dönüş parçasının yanı sıra Mac DeMarco, David Cross ve Tony Mac’ten konuk oyuncu olarak gösterilecek. Bu arada Music Locker, piyasaya çıktığında çeşitli kulüp parçalarına sahip olacak.

FlyLo FM, Flying Lotus’un yeni istasyonu ve Madlib, MF Doom gibi sanatçılar ve “bir dizi nadir, özel ve şaşırtıcı süpriz” içerecek. Son olarak Worldwide FM, DJ Gilles Peterson’dan geliyor ve disko müziğinin bir karışımını içeriyor.

Tüm bunlar, GTA 5 Online ‘ın zaten çok büyük olan istasyonlar ve parçalar listesine ek olacak. Bu yeni güncelleme oyuna 250’den fazla yeni müzik parçası ekleyecek.

Bunların hepsi, GTA 5 Online ‘ın PS5 ve Xbox Series X sürümleri 2021’de piyasaya çıkana kadar hayranların oynamasını sağlayacak bir güncellemenin parçası olacak.

Benzer makaleler için buraya tıklayabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI