Gizlilik Politikası

Tekno Deha sitesine kayıt olurken bu şartları kabul etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde gelecek hiçbir türlü sorundan Tekno Deha SORUMLU DEĞİLDİR.

İçerik Oluşturmak İsteyen Değerli Üyelerin Hakları

İçerik oluşturucak üyeler Türkçe kurallarına olduğunca dikkat etmelidir. Küfür ve argo kelime kullanmamalı ve haberin doğrulundan emin olmadığı içerikleri tarafımıza göndermemesi gerekmektedir. Yazdıkları kelimelerin ve yazıların hepsi şahıs adına aittir. Çalınamaz, kopyalanamaz, silinemezdir. Dilerse şahıs kendi yazılarını silebilir. Herhangi bir sorun gereğince yazılan yazının sahibi o sorundan yükümlüdür.

Web Sitesi Yöneticilerin Hakları

Site yöneticileri sitenin iç ve dış sorunları ile hükümlüdür. Herhangi bir içerik çalıntı durumunda acilen site yöneticileri ile iletişime geçilmesi ve içeriğin kaldırtılması gereklidir. Web sitesi yöneticileri siteye her türlü reklam koyabilir ve buna hakkı vardır. Bu da Tekno Deha için özel bir kanun niteliği taşır. Site yöneticilerinden birinin ayrılması durumunda site asla çökertilmeyecek, kapanmayacaktır. Bu durumda diğer yöneticinin gerekli ortağa haklarının korunmasını sağlamalıdır.

Editör ve Yazar Hakları

Sitedeki editörlerin hiçbir içeriğini Tekno Deha yöneticileri kendi adına geçiremez. Editörler sitedeki yerini bırakması durumunda editörün hesabı silinir ancak yazı ve içerikleri silinmez. Editör adına aynı haliyle kalır. Editörler her türlü şikayetini yöneticiye bildirmek durumundadır. Herhangi bir kötücül işler ile işbirliği yapmayıp, köstek olmamalıdır. Her editör kendi yazdığı/paylaştığı içerikten sorumludur. Herhangi oluşabilecek hukuksal bir sorunda Tekno Deha ekibi herhangi bir sorumluluk kabul etmemekle beraber her şey editörlere aittir. Sitemizde bulunan her editör / yazar bu kuralları kabul etmiş sayılır.

İçerik Hakları

Sitedeki tüm içerikler Tekno Deha sitesinde barınmalıdır. İçeriği kopyalayan site kanun niteliğince hırsızlık yapıp siber zorbalık yapmıştır. Tekno Deha bu siteyi çökertebilme hakına sahiptir. Ayrıca gerekli sitenin sahibinin hakkında cezai dava açabilir. İşlem başlatabilir.

Üyelerin Hakları

Siteye üye olan tüm üyelerin özel hiçbir bilgisi verilemez ve paylaşılamazdır. Tekno Deha sitedeki üyelerin bilgilerini özenle korumaktadır.

Görevli Hakları

Sitede bulunan moderatör, editör, yazar, inceleme onaylayıcı, reklamcı, sosyal medya görevlisi, güvenlik görevlisi, plagiarism kontrolcüsü sadece teknodeha.com için kontrol yapar, gerekli açık ve hataları bulur, bir üstüne iletir. Site içi hiçbir bilgiyi paylaşamaz. Dışarıya aktaramazdır. Rakip sitelere herhangi bir ajanlık yapamazdır.

Ülke ve Devlet Hakları

İçeriklerde hiçbir ülkeye ve devlete küfür edilmemelidir argo kullanılmamalıdır. Kullanılması halinde hemen aciliyet olarak sitedeki içerik silinir. İlgili devlet görevlisinin başvuru ve itirazı durumunca Tekno Deha düşünmeden kişi hakkındaki bilgileri devlete sunar. Devlet ve ülke Tekno Deha‘i değil kişiyi sorumlu tutmalıdır.

Türkiye Hakları

Devlet içi ve devlet dışı hiçbir bilgi hakkında Tekno Deha içerik platformunda konuşulmamalı siyaset yapılmamalı, siyaset adamlarına küfür ve hakaret edilmemelidir. Patlama haberleri ve sistem hakkında konuşabilir ancak küfür ve hakaret edilmemeli ve terör destekçiliği yapılmamalıdır. Ülke içi terörizm olaylarında terör destekçiliği yapanlar [email protected] mailine şikayet edilmelidir. Tekno Deha asla sorumlu tutulmaz. Terör destekçisi hakkında E.G.Müdürlüğüne her türlü desteği vermeye hazırdır. Ayrıca Atatürk’e ve devlet başkanına, bakanlarına, cumhurbaşkanına asla küfür ve hakaret kullanılmamalı aksi takdirde çok büyük bir işlem başlatılacaktır. Tekno Deha bu konu hakkında da sorumlu değildir. Gerekli sorumluluk terör destekçisi ve hakaret edendedir. Gerekli amirlik ve birimlerine her türlü desteği vermeye hazırdır.

Dini Haklar

Sitede hiçbir dine ve inanca küfür edilmemeli ve empati içerisinde üyelerin birbirleriyle iletişime geçmesi rica olunur. Site içeriklerinde asla dini inanca saygısızlık yapılmamalıdır.

 


Teknodeha.com gizlilik politikasını değiştirme haklarını gizli tutar.