e
sv

GeForce Now Game+ Ücreti Belli Oldu

geforce now game ucreti belli oldu tekno deha 1 | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

GeForce Now Game+ Ücreti Belli Oldu

Uzun süredir kullanıcılara bulut tabanlı oyun deneyimi sunan GeForce Now sistemi yakın zamanda ülkemizde de sunucu kurmuştu. Bir süredir test aşamasında olan GeForce Now Game+ sunucularının ücretleri merak konusuydu. Bugün ise bu fiyat belli oldu, ülkemiz şartlarına bakacak olursak bir çok kişinin hayal kırıklığına uğradığını söyleyebiliriz. Peki ya GeForce Now Game+ ücreti ne kadar?

geforce now game ucreti belli oldu tekno deha 4 | Tekno Deha

GeForce Now Game+ Ücreti Ne Kadar?

Bir çok kişinin merakla beklediği GeForce Now Game+ ücreti (1 ay) şu anda resmi sitesinde 74,9 TL olarak belirlenmiş durumda. 3 aylık paketi ise 149,7 TL’ye satın alabilirsiniz, bu sayede 2 aylık ücret ödeyerek 3 aylık hizmet alabilirsiniz. Ancak buna rağmen bir çok kişi için oldukça pahalı bir hizmet gibi gözüküyor.

GeForce Now Game+ ücreti tekno deha

Ücret Ödemeden de Bu Hizmeti Test Edebilirsiniz

Paketler arasında Basic yani ücretsiz olan bir paket de bulunuyor. Bu paket sayesinde GeForce Now deneyimini yaşayabilirsiniz. Ancak ücretsiz olmasından da anlaşılacağı üzere dezavantajları mevcut. En önemli dezavantajını 1 saatlik oturum süresi olarak belirleyebiliriz. Bu dezavantaj sayesinde bir kullanıcı bu platformu yalnızca 1 saatliğine kullanabiliyor, sürenin bitmesinin ardından oturum sonlandırılır. Tekrardan bağlanabilirsiniz ancak bu sefer de bir diğer dezavantaj olan standart erişim engeline takılırsınız. Standart erişim sunucuların yoğun olması durumunda sıra beklemeniz anlamına gelir. Dolayısıyla Basic paket ile düzgün bir oyun deneyimi yaşamak pek de mümkün değil.

GeForce Now Game+ resmi sitesine buradan ulaşarak paketlere bizzat göz atabilirsiniz.

 

geforce now game ucreti belli oldu tekno deha 3 | Tekno Deha

GeForce Now Game+ ücretinden bahsettiğimiz yazımız buraya kadardı, sizin bu ücret hakkındaki görüşleriniz neler? Aşağı kısımda bulunan yorum bölümünde görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın. Web sitemizde bulunan teknoloji haberleri ve daha fazlasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.