e
sv

GeForce Now Game+ Paketleri Açıklandı

geforce now game abonelik paketleri tekno deha | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

GeForce Now Game+ Paketleri Açıklandı

GeForce Now Game+ En ünlü teknoloji şirketlerinden olan Nvidia’nın bulut tabanlı oyun teknolojisi GeForce Now yakın zamanda Türkiye’de açacağını açıklamıştı. Turkcell Game+ ile birlikte hizmet verecek. Mart ayında hizmete açılması planlanan Game+ platformunun abonelik seçenekleri site üzerinden açıklandı.

GeForce Now Game+ Paketleri Açıklandı

Gameplus.com.tr sitesinde Game+ bulut tabanlı oyun platformunun abonelik paketleri yayımlandı. Premium ve Basic adında iki adet seçenek sunuluyor. Adından da anlaşılabileceği üzere Premium paketin belli bir ücreti olacak ancak Basic abonelik için bir ödeme gerekmeyecek. GeForce Now’ın ücretsiz paket seçeneği şirketin kendi sunucularında da zaten bulunuyordu. Game+ platformunda da ücretsiz paket seçeneğinin olması sevindirici.

GeForce Now Game+

GeForce Now Game+ Basic Abonelik Özellikleri

Basic pakette kullanıcıları sunuculara ulaşmadan önce yoğunluğa göre bir sıra bekleyecekler. Yoğunluğun olmadığı saatlerde ise direkt olarak sunucuya erişebilecekler. Bu pakette maalesef her kullanıcı 1 saatlik kullanım süresine sahip olacak. 1 saat sonunda oturum sonlandırılır, bu sebeple oyun oynarken süreyi kontrol etmenizde fayda var. Aksi takdirde oyununuzu kaydedemeden oturum otomatik olarak kapanabilir ve emekleriniz boşa gider. Basic pakette RTX özelliği mevcut değil. Bunun dışında Premium paket ile aynı deneyim sunuluyor.

GeForce Now Game+ Premium Abonelik Özellikleri

Premium abonelikte herhangi bir sıra bekleme derdi bulunmuyor. Oturum süresi çok daha uzun. Ayrıca oyunlarda Ray Tracing özelliğini kullanabiliyorsunuz. Premium paketin ücreti önümüzdeki günlerde açıklanacak.

geforce now game abonelik paketleri tekno deha 1 | Tekno Deha

GeForce Now Game+ paketleri açıklanmasından bahsettiğimiz yazımız buraya kadardı, sizin Game+ hakkında görüşleriniz neler? Aşağı kısımda bulunan yorum bölümünde görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın. Web sitemizde bulunan teknoloji haberleri ve daha fazlasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.