e
sv

GeForce Now Game+ Açılış Tarihi Açıklandı

geforce now game ne zaman acilacak tekno deha 2 | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

GeForce Now Game+ Açılış Tarihi Açıklandı

Son zamanlarda oldukça meşhur bir hal alan bulut tabanlı oyun sistemlerine ülkemizde de büyük bir ilgi var. Bu sebeple Nvidia ülkemizde de sunucu açmaktan çekinmedi. Yeterli internet hızına sahip olmanız durumunda sizleri oldukça düşük gecikmeli bir oyun keyfi bekliyor. Planlamalara göre GeForce Now Game+ sunucuları, 15 Mart tarihinde açılacak.

Hizmet 15 Mart’tan itibaren ücretli bir paket olan Premium ve ücretsiz bir paket olan Basic seçenekleriyle kullanıcılara sunulacak. Öncesinde ön kayıt yapmış olan kişiler bu deneyimi ilk deneyimleyen kişilerden olacak. Şu anda sunucular kapalı beta aşamasında, yani bir nevi açıldı diyebiliriz. 4 hafta boyunca kapalı beta sürecine davet edilen kullanıcılar bu hizmeti deneyimleyecek.

GeForce Now Game+

GeForce Now Game+ Sunucuları Nerede?

İlk etapta sunucular sadece Ankara’da kuruldu. Ancak diğer sunucular da ilerleyen günlerde İstanbul ve İzmir’de de açılacak.

GeForce Now Game+ ‘a şimdiden kaydolarak yazımızda da bahsettiğimiz üzere bu hizmeti deneyimleyen ilk kişilerden olabilirsiniz. https://gameplus.com.tr/

GeForce Now Basic Abonelik Özellikleri Neler Olacak?

Basic paketine tamamen ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ancak ücretsiz olan bu pakette yapabilecekleriniz sınırlı. Sadece 1 saatlik oturum süreniz olur, Ray Tracing açamazsınız ve son olarak sınırlı kapasite sebebiyle sunucularda yoğunluk olması durumunda sıra beklersiniz.

geforce now game ne zaman acilacak tekno deha 1 | Tekno Deha

GeForce Now Premium Abonelik Özellikleri Neler Olacak?

Premium abonelikte ise herhangi bir sıra bekleme derdi yok, en yoğun anda bile herhangi bir sıra beklemeden direkt olarak giriş yapabilirsiniz. Ayrıca Ray Tracing özelliğini de destekleyen oyunlarda aktif edebilirsiniz. Paketin fiyatı ise ilerleyen günlerde açıklanacaktır.

GeForce Now Game+

GeForce Now Game+ sunucularının açılış tarihinden bahsettiğimiz yazımız buraya kadardı, sizin bu hizmet hakkında görüşleriniz neler? Aşağı kısımda bulunan yorum bölümünde görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın. Web sitemizde bulunan teknoloji haberleri ve daha fazlasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.