e
sv

Garena 2021 Free Fire Sömestir Kupası’nı duyurdu

garena 2021 yilinda turkiyede gerceklestirecegi birinci turnuvasi free fire somestir kupasini duyurdu Z1ZVVZV8 | Tekno Deha
avatar

Barış Yalçın

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

 

Türkiye’de gerçekleşecek olan birinci 2021 Free Fire Turnuvası’nda 570’den fazla kadro en yeterlisi olmak için birbiriyle uğraş edecek. 50.000 TL büyük ödül havuzu ve turnuvanın en uygun oyuncuları için ayrılan özel mükafatlar sahiplerini bulacak. Free Fire Sömestir Kupası, Türkiye’deki oyuncuları rekabetin bir modülü olmaya ve çabalarını göstermeye davet edecek.

Garena, Free Fire’ın bu yıl Türkiye’de düzenlenecek olan birinci espor turnuvası Free Fire Türkiye Sömestir Kupası’nın 2-10 Şubat 2021 tarihleri ortasında gerçekleşeceğini duyurdu. 50.000 TL’ye varan nakit para ödüllerinin sahibini bulacağı Free Fire Türkiye Sömestir Kupası’nda 570’i aşkın grup şampiyon olmak için çaba edecek.

Garena

Free Fire Türkiye Sömestir Kupası Finalleri 8 – 10 Şubat 2021’de!

31 Ocak 2021 tarihine kadar devam edecek olan Free Fire Türkiye Sömestir Kupası kayıtları başladı. Turnuvanın eleme maçları 2 – 5 Şubat 2021 tarihleri ortasında gerçekleşirken finaller ise 8 – 10 Şubat 2021 tarihleri ortasında gerçekleşecek. Free Fire Türkiye Sömestir Kupası finalleri YouTube platformu üzerinden canlı yayında yapılacak.

50.000 TL Bedelindeki Ödül Havuzu En Âlâ 12 Grup İçin Paylaştırılacak

50.000 TL’lik ödül havuzu, Free Fire Türkiye Sömestir Kupası’nın birinci 12 kadrosu ortasında paylaşılacak ve en uygun ferdî oyuncular için ekstra özel mükafatlar verilecek. Free Fire Türkiye Sömestir Kupası’nda rakiplerini geride bırakarak turnuvanın şampiyonu olan grup, oyuncu başına 6.250 TL ve 1.500 Elmas kazanma talihi yakalayacak. Finallerde rakibini en çok saf dışı bırakan oyuncuya 1.000 Elmas mükafatı verilecek.

 

Garena

Free Fire Türkiye Sömestir Kupası, Türkiye’deki Oyuncuları Motive Edecek

Free Fire Türkiye Sömestir Kupası, Garena’nın Türkiye’deki oyuncularla daha düzgün etkileşim kurma ve onları motive etme teşebbüslerinden biri olacak. Türkiye’de turnuvaya katılan ekipler, gelecek vakitlerde ülkelerini temsil etme talihi kazanabilecekleri için daha fazla aktiflikte yer alabilecekler. Türkiye’deki oyuncu topluluğu, gelecekteki memleketler arası turnuvalarda en sevdikleri mahallî ekiplerini destekleyebilecek!

Free Fire Türkiye Sömestir Kupası’na kayıt olmak ve ayrıntılı bilgi için resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Free Fire’ı büsbütün fiyatsız indirin:
Apple iOS App Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dts.freefireth
Google Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dts.freefireth

Garena Hakkında
Garena, Güneydoğu Asya, Tayvan ve Latin Amerika’da dünyanın önde gelen çevrimiçi oyun geliştiricisi ve yayıncısıdır. Singapur merkezli Garena, küresel çapta süratle büyüyerek başka pazarlara açılmaya devam ediyor.

Garena hakkında daha fazla bilgi almak için https://www.garena.sg adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Garena 2021 Free Fire Sömestir Kupası’nı duyurdu