e
sv

Galaxy S Serisinin Evrimini Gösteren Bir Video Yayınlandı!

SAMSUNG GALAXY FONT | Tekno Deha
avatar

Barış Yalçın

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Galaxy S Serisinin Evrimini Gösteren Bir Video Yayınlandı!

Samsung Galaxy S series evolution - PhoneArena

Şimdiye kadar sızdırılan bilgilere göre Galaxy S21 serisinin 14 Ocak tarihinde piyasaya çıkması bekleniyor. Şirketin Galaxy S21 ile birlikte S serisinde köklü değişiklikler yapabileceği tahmin ediliyor.

Samsung, yakın zaman önce Galaxy S21 için bir tanıtım videosu yayınladı. Videoda ise S serisinin zaman içinde uğradığı değişiklikler gösteriliyor. Sonundaysa “Yeni bir galaxy bekliyor” yazısıyla bitmesi kullanıcılarda büyük merak uyandırdı.

Samsung, Galaxy S21 serinin tanıtı tarihi yaklaştıkça kullanıcıların heyecanı yükselten paylaşımlar yapmaya devam ediyor.

Paylaşılan tanıtım videosu yalnızca 30 saniye sürüyor ve bugüne kadar S serisi akıllı telefonların da yaşanan değişiklikleri içeriyor. Böyle bir videonun Samsung tarafından paylaşılması yakın zaman içinde tanıtılması beklenen Galaxy S21 serisiyle birlikte Galaxy S serisinde köklü bir değişikliğin olabileceği şeklinde yorumlanıyor.

Videonun “Yeni bir Galaxy bekliyor” diyerek sona ermesi, Samsung’un bu sefer bir şeyleri değiştirmeye odaklandığını düşündürüyor. Samsung, her yeni Galaxy S serisi telefonda beklentiyi biraz daha üstlere taşıdı. Şirket Galaxy S21 serisinde de bu beklentiyi devam ettirecek gibi duruyor.

Ancak kesin olan bir gerçek var o da Samsung’un yeni nesil Exynos işlemcilerinin Qualcomm’un en son işlemcilerine göre çok daha iyi bir performans gösteriyor olmasıdır. Bu durum göz önüne alındığında Samsung’un Qualcomm ile ciddi bir rekabete gireceğine kesin gözüyle bakılıyor.

 

Web sitemizde bulunan benzer makaleler için buraya tıklayın.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI