e
sv

Football Manager 2021 İndirime Girdi

football manager 2021 indirime girdi XvjlPtcK | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Football Manager 2021 İndirime Girdi

Futbol severlerin ilgiyle takip ettiği ve seçtiğiniz bir grubun baştan sona tüm denetimlerinin sizin elinizde olduğu Football Manager serisinin 2021 oyunu, tüm platformlarda indirime girdi. 1 Şubat‘a kadar sürecek olan indirim, hayallerinizdeki grubu kurmanız için mükemmel fırsat sunuyor.

50’den fazla ülke ve 2.500’den fazla kulüp

Taşınabilir, konsol ve PC’de de oynanabilir olan menajerlik oyunu, bir futbol grubunun tüm denetimlerini sizin elinize teslim ediyor. Verdiğiniz kararlara nazaran şekillenen oyunda, seçtiğiniz bir grupla dünyanın en âlâ grubu olmakta, küme düşmekte sizin elinizde.

Futbol’a dair ne varsa sunan oyunda, kıyasıya rekabet ve gayret hissini yakalamak mümkün. Bilhassa futbol tutkunları için heyecan verici oyunda, 50’den fazla ülke ve 2.500’den fazla kulüp yer alıyor.

“Menajer, Her futbol kulübünün olmazsa olmazı olan kalbidir. Football Manager 2021’de dinamik ve gerçek menajerlik tecrübeleri ve daha düzgün detaylar, üzerinizdeki bu ilgiyi seçkin statüsüne ulaşmanız için gereken tüm araçlarla donatarak daha evvel hiç olmadığı kadar yeniliyor.”

Football manager 2021 tekno deha

Sevdiğiniz ekibi seçtiğiniz idare oyununda uğraş ederken bir yandan da kulübünüzün idare heyetiyle çalışarak onların gayelerini karşıladığınızdan emin olmanı gerekiyor. Ek olarak oyun içeriside transfer piyasasını araştırmadan evvel grubunuzun gücünü ve derinliğini kıymetlendirmek için teknik heyetinizle güçlerinizi birleştirmeniz gerekiyor.

Yönettiğiniz kulübün futbol maçlarını kazanmak ve liderlik talihini en üste düzeye çıkarmak için her duruma uygun taktiksel stratejiler, dizilişler ve oyun tarzları oluşturmanıza imkan tanıyan Football Manager 2021 ‘de “olasılıklar sınırsız.”

Maç günü müsabaka heyecanını sonuna kadar hissedeceğiniz ve belirlediğiniz stratejilerin sonucunu izlerken “menajerliğinizin ihtişamının keyfini çıkarın.”

Heyecanın ve rekabetin sınırsız olduğu FM2021‘in PC/Mac, Xbox, Android, iOS ve Nintendo Switch için 1 Şubat‘a kadar sürecek yüzde 20 indirim fırsatını kaçırmayın.

Sitemizdeki benzer içerikli makalelere buradan ulaşabilirsiniz.