e
sv

Fiyatsız Android oyun tavsiyeleri – RPG oyunlar

fiyatsiz android oyun tavsiyeleri rpg oyunlar | Tekno Deha
avatar

Ali Akpoyraz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fiyatsız Android oyun tavsiyeleri – RPG oyunlar

Telefondan oyun oynamak çoktan günlük rutinlerimiz ortasına girmiş durumda. Buna rağmen hala fiyatsız Android oyun dünyasında uygun bir oyun tecrübesi yaşamak için deneme yanılma yapmanız gerekiyor.

Bilhassa fantastik RPG oyunlar tarafında, çok fazla oyun içi ödemelere odaklanan ve uygun bir kıssa tecrübesi sunamayan taşınabilir oyunlar ziyadesiyle piyasayı zaptetmiş bulunuyor.

Oyuncuyu kısıtlayan ve yönlendiren bu cins taşınabilir oyunlar, ne yazık ki telefonda oyun keyfi yaşamamızı da engelliyor. Bu yüzden sizler için fiyatsız Android oyun tavsiyeleri listemizde,  fantastik RPG çeşidinin en uygun oyunları yerine alternatif bir oyun listesi sunuyoruz.

RPG biçimi fiyatsız Android oyun tavsiyeleri

RPG oyunlar tarafında karşımıza çıkan bu karmaşa da, Diablo ve Baldur’s Gate usulü zindan oyunlarını özleyen, vazife odaklı ve zevk veren fiyatsız Android RPG oyun tavsiyeleri listesi ile karşınızdayız.

Frostborn – 4.0

Frostborn, son yıllarda çok tanınan olan survival yani hayatta kalma oyunlarını, fantastik rol yapma oyunları (RPG) ile bir ortaya getirmiş bir oyun. Oyuna birinci başladığınızda, fantastik RPG oyunlardan alışkın olduğumuz, karakter oluşturma ve isimlendirme ekranı karşımıza çıkıyor.

Doğrusu oyunun, karakteri oluşturmak için bu türlü bir ekran ile karşımıza gelmesi güzel bir ayrıntı. Lakin karakter için seçtiğimiz saç tipi, sakal tipi seçenekleri görmek için yakınlaşma imkanı tanınmıyor. Uzaktan karakterinize biçim vermeye çalışmak ise pek de oyuncuları memnun edebilecek bir özellik değil.

Fiyatsız Android oyun tavsiyeleri – RPG oyunlar

Oyun, Viking temalı olarak düşünülmüş. Savaşçı, okçu ya da büyücü olarak oyuna başlıyorsunuz. Savaşçının ileri düzeylerde açılan özel bir silah saldırısı, okçunun ok saldırısı ve büyücünün de kendine has bir büyü saldırısı bulunuyor.

Savaşçı olarak başlamak, en azından oyunun başında zayıf düşmanlara karşı daha kolay ayakta kalmanızı sağlıyor. Zayıf dememize bakmayın, oyun bir düzeyden sonra karşınıza önemli güç düşmanlar çıkarıyor.

RPG oyunlar, genelde misyonlar üzerine kurulmuş ve bunun üzerine ilerleyen oyunlardır. Frostborn oyununda da evvel kasabanıza geliyor ve burayı geliştirmek için, kamp alanında keşfe çıkıyorsunuz.

Fiyatsız Android oyun tavsiyeleri – RPG oyunlar

Bu kamp alanı sizin biraz yıkık dökük de olsa konutunuzun bulunduğu yer. Birinci gelişiminizi sağladığınız bu alan sayesinde, birinci verilen vazifeleri yapmanız ve bu alanda karşınıza çıkan zombi çeşidi zayıf düşmanları yenmeniz gerekiyor.

Birinci gerçek manada vazifeye çıkmak ve önemli rakipler bulabilmek için konutunuzu tam olarak inşa etmek, kasabada aşikâr başlı binaların üretimini sağlamak ve en azından düzey 3’e gelmeniz gerekiyor.

Uzun soluklu oynanabilecek oyunun öteki olumsuz tarafı ise, premium hesaplar için daha kolay ilerleme imkanı tanıması. Buna rağmen kendinizi geliştirip etraftaki ormanlık alanlar ve kasabalardan ganimet elde etmeniz de mümkün. Oyunu buradan indirebilirsiniz.

 

 

Emsal makaleler için buraya tıklayabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI