e
sv

Erdem Beyefendi ‘den Poster Yayınlandı

exxenin birinci dizisi olan haluk bilginerin basrolunde oldugu erdem beyden poster yayinlandi yufLePLW | Tekno Deha
avatar

Emir Aydın

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Exxen’in Birinci Dizisi Olan Erdem Beyefendi ‘den Poster Yayınlandı

Türkiye’de en çok izlenen birçok projenin sahibi olan Acun Ilıcalı’nın yeni profesi Exxen, geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu ve birkaç hafta evvel de içeriklerinin bir kısmı belirli olmuştu. Artık de birinci içeriklerinden biri olan Erdem Beyefendi’den poster paylaşıldı. Birkaç hafta evvel çekimleri başlayan Erdem Beyefendi dizisinden geçtiğimiz saatlerde birinci poster yayınlandı. Geçtiğimiz aylarda duyurulan dizinin Exxen’in birinci üretimlerinden biri olması bekleniyor. Exxen’in 1 Ocak’ta yayın hayatına başlayacağı açıklandı lakin hâlâ birinci gün erişime açık olacak içerikler muhakkak değil. Bu içeriklerden birisinin Gurur Beyefendi olma ihtimali bulunuyor.

Erdem Beyefendi

Erdem Beyefendi dizisi, 10 kısımdan oluşan bir black comedy yani kara güldürü dizisi olacak. Dizinin başrolünde başarılı oyuncu Haluk Bilginer bulunuyor. Haluk Bilginer’e ise  İhtilal Yakut, Serhat Kılıç, Songül Öden, Ahmet Rıfat Şungar, Ertan Saban, Beyti Engin ve Şükran Ovalı üzere isimler eşlik ediyor. Dizinin direktörlüğün, Onur Ünlü; senaristliğini ise Yusuf Reha Alp üstleniyor.

Postere baktığımızda çok aşina olduğumuz bir yapısı var üzere duruyor lakin elbette izledikten sonra yorum yapmak daha doğru olur. Genelde film ve dizi yapımları kapağına göre yargılanmamalıdır. Berbat bir poster yayımlayan yapımların herkesi şok ettiğine şahit olmuşluğumuz var. Peki ya sizin bu konu hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Web sitemizdeki benzer içerikli makalelere buradan göz atabilirsiniz.

 

Sıradaki içerik:

Erdem Beyefendi ‘den Poster Yayınlandı