e
sv

Epic Games’ten Hitman 3 için büyük Access Pass indirimi

epic gamesten hitman 3 icin buyuk access pass indirimi | Tekno Deha
avatar

Emir Aydın

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Epic Games’ten Hitman 3 için büyük Access Pass indirimi

Hitman 3, bugün Epic Games üzerinden Türkiye ve tüm dünyada birebir anda satışa çıktı. Yeniden Xbox ve PlayStation versiyonları da satın alınabilir durumda. Steam yerine Epic Games tercihi yapan IO Interactive, Hitman 1 ve Hitman 2 için Access Pass paketlerini de Epic Games’te büyük bir indirimle satışa çıkardı.

 IO Interactive oyun firmasının en kıymetli oyunu Hitman, yeni oyunuyla ana karakter Casus 47’nin maceralarına odaklanmaya devam ediyor. Yen oyunda Casus 47 Londra ve Dublin ortasında yeni maceralarla karşımıza çıkacak. Yeni Hitman, grafik performansıyla da sistemleri zorlayacak  üzere görünüyor.

Epic Games üzerinden Hitman 3 satış fiyatı 260 TL olarak belirlenmiş. Lakin şu an için hala Epic Games Launcher ana sayfasında ön sipariş ver biçiminde görüntüleniyor. Oyunun sayfasına gittiğinizde ise satın alma linki karşınıza çıkıyor.

PlayStation 4 ve PlayStation 5 için Hitman 3 fiyatı 499 TL olarak belirlendi. Xbox Series S ve X sahipleri ise PC oyuncuları üzere 260 TL ödeyerek oyuna sahip olabilecek.

Epic Games’in bu sene yaptığı büyük atak sayesinde, son devrin bilgisayar ve konsollarda en çok beklenen oyunu Hitman 3, PC oyuncuları için yalnızca Epic Games üzerinde satışa çıktı.

Oyunun en kıymetli özelliklerinden birisi ise suikastçi Casus 47 karakterinin, Hitman 1 ve Hitman 2 oyununda yer alan pozisyonlara da seyahat edebilme özelliği. Lakin oyunun Epic Games için yayınlanması, Hitman 1 ve Hitman 2 oyuncularının bu özelliğe sahip olmak için tekrar oyunu satın alma telaşına neden olmuştu.

IO Interactive ise Access Pass isimli eklenti paketleriyle açılan özelliğin, oyuna sahip olan tüm oyuncular için fiyatsız olarak sunulacağını açıklamıştı. Oyuna sahip olmayanlar ise bu ek paketleri satın alarak bu özelliği etkin hale getirebiliyor.

Hitman 3 Tekno Deha

Hitman 3 Access Pass paketleri ve fiyatları

Epic Games ise bu eklenti paketlerinden HITMAN 3 Access Pass: HITMAN 2 Expansion ve HITMAN 3 Access Pass: HITMAN 2 Gold paketleri için yüzde 80 indirim yapmış durumda. Böylelikle Expansion paketi 3 Şubat’ a kadar 112 TL’den 22 TL üzere bir fiyata satın alınabilecek.

Gold paketi ise 255 TL fiyattan yeniden 3 Şubat tarihine kadar 51 TL fiyata satın alınabiliyor. Oyunun Game Of The Year Edition için Access Pass paketi indirimsiz 80 TL fiyata sahip. IO Interactive bu 80 TL kıymetinde paketi, Hitman 1 ve Hitman 2 oyununa sahip olan ve yeni oyunu satın alan oyunculara fiyatsız olarak vereceğini açıklamıştı.

Sitemizdeki benzer içerikli makalelere buradan göz atabilirsiniz.

 

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI