e
sv

Epic Games ‘in vereceği ücretsiz oyunlar sızdırıldı! Bu sefer doğru!

images 83 | Tekno Deha
avatar

Barış Yalçın

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Epic Games yıl başına kadar her gün bir ücretsiz oyun dağıtıyor. Twitter’dan paylaşılan bir sızıntı ise bu oyunların hepsini bizlere gösteriyor. 

Epic Games

 

Oyuncular şu ara bedava olarak sunulan yapımlara odaklanmış durumda. Zira son dönemlerin en popüler dijital oyun dağıtım adreslerinden biri haline gelen Epic Games, her güne bir ücretsiz oyun kampanyası ile kullanıcılarını sevindiriyor. Hatırlanacağı üzere şirketin sunacağı ücretsiz oyunları tahmin eden bir liste geçtiğimiz günlerde sosyal mecralarda yayınlanmıştı. Ancak oyunlar açıklandıkça listenin de doğruluk payı olmadığını anlamış olduk. Şimdi ise platform tarafından sunulan ücretsiz oyunları tahmin eden yeni bir sızıntı paylaşıldı.

Epic Games ücretsiz oyun listesi sızdırıldı! Bu sefer doğru!

Sızdırılan listeye göz attığımızda öncekinden farklı olarak doğru tahminler yapılmış olduğunu görüyoruz. Twitter üzerinden yapılan paylaşım, 18 Aralı gününde saat 18.41’de ortaya çıkmış gibi görünüyor. Epic Games kampanyasının 17 Aralık’ta başladığını göz önüne alırsak paylaşılan listenin ikinci oyunu doğru tahmin ettiğini anlayabiliriz.

17 Aralık’ta ücretsiz olarak sunulan oyun Cities: Skylines olmuştu ve bu zaten biliniyordu. Ancak 18 Aralık’ın oyunu olan Oddworld: New ‘n’ Tasty ve geçtiğimiz gün ücretsiz verilen The Long Dark oyunlarının kampanya kapsamında olacağından kimsenin haberi yoktu. İşte Twitter üzerinden sızdırılan bu liste, ücretsiz verilen bu iki yapımı da doğru tahmin etmiş durumda ve bu da yapılan sızıntıya güven duymamızı sağlıyor. Bugün ve daha sonraki günlerde açıklanmasını beklediğimiz oyunları ise aşağıda görebilirsiniz.

 

20 Aralık: Defense Grid 1

 

21 Aralık: Alien Isolation

 

22 Aralık: Metro 2033

 

23 Aralık: Tropico 5

 

24 Aralık: Inside

 

25 Aralık: Darkest Dungeon

 

26 Aralık: My Time in Portia

 

27 Aralık: Night in the Woods

 

28 Aralık: Stranded Deep

 

29 Aralık: Solitairica

 

30 Aralık: Torchlight II

 

31 Aralık: Jurassic World Evolution

Sıradaki içerik:

Epic Games ‘in vereceği ücretsiz oyunlar sızdırıldı! Bu sefer doğru!